Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ОСНОВНИМИ ЗАСОБАМИ В УМОВАХ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ (НА ПРИКЛАДІ МАШИНОБУДІВНИХ І МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ)

УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ОСНОВНИМИ ЗАСОБАМИ В УМОВАХ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ (НА ПРИКЛАДІ МАШИНОБУДІВНИХ І МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ)

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ОСНОВНИМИ ЗАСОБАМИ В УМОВАХ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ (НА ПРИКЛАДІ МАШИНОБУДІВНИХ І МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,58 KB
Завантажень:
189
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ФУРСОВ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
УДК 658.16 (043.3):669+621
УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ОСНОВНИМИ
ЗАСОБАМИ В УМОВАХ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ (НА ПРИКЛАДІ
МАШИНОБУДІВНИХ І МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ)
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Маріуполь – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Приазовському державному технічному університеті.
Захист відбудеться «02» липня 2008 р. о 1300 годин на засіданні спеціалізованої вченої ради К12.052.02 в Приазовському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 87500, м. Маріуполь, вул. Університетська, 7.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Приазовського державного технічного університету за адресою: 87500, м. Маріуполь, вул. Університетська, 7.
Автореферат розісланий «31» травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Колосок В.М.
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Незважаючи на певний підйом промислового виробництва останніми роками, економіка України ще не повністю позбавилася від кризових явищ, обумовлених спадщиною минулого економічного режиму. Ще належить вирішити масу проблем у сфері управління економікою, підвищення ефективності діяльності промислових підприємств, щоб досягти стабільного економічного зростання, без якого неможливе входження України в союз економічно розвинутих європейських країн – Європейське Економічне Співтовариство.
Одними з головних складових конкурентоспроможності будь-якого промислового підприємства є якість продукції і технологічний рівень виробництва. Більшість українських підприємств у даний час мають переважно старі, зношені більш ніж на 50-60% основні фонди. Більш того, активна частина цих основних фондів, тобто робочі машини і устаткування, зношена на 70-80%. У таких умовах підвищення технологічного рівня виробництва і відповідно якості продукції стає неможливим без оновлення основних фондів. Удосконалення управління основними фондами підприємств і, в першу чергу, управління їх оновленням, набуває в умовах реструктуризації підприємств домінуючого значення.
Ключовим питанням реструктуризації промислового виробництва, політики формування і використання виробничого потенціалу, вирішенню регіональних і галузевих проблем підвищення ефективності використання основних виробничих фондів присвятили свої роботи такі відомі вчені, як О.І. Амоша, І. Ансофф, С.С. Аптекар, К. Бартлетт, М.Г. Білопольський, І.П. Булєєв, В.М. Геєць, Є.Л. Кантор, О.І. Ковальов, В.М. Колосок, К. Кордан, Ю.Г. Лебедєв, Дж. Монтгомері, С.Ф. Покропивний, К. Ру-Дюфор, О.В. Савчук, Л.С. Ситник, Е. Фрезе, М.Г. Чумаченко, І.Б. Швець.
Проте, як і раніше, надзвичайно важлива проблема ролі управління основними засобами в реструктуризації промислових підприємств, підвищенні ефективності їх виробництва і конкурентоспроможності повною мірою не досліджена, а отже, не може правильно оцінюватися і вирішуватися. Необхідність визначення місця управління основними засобами в реструктуризації промислових підприємств, дослідження недоліків існуючих методів їх класифікації, оцінки та амортизації і зумовили актуальність теми дисертаційного дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у Приазовському державному технічному університеті відповідно до плану наукових досліджень за темою «Аналіз фінансового стану і розробка пропозицій щодо оптимізації фінансово-господарської діяльності підприємства» (номер державної реєстрації 0107U003011). У рамках даної теми автором як співвиконавцем розроблено пропозиції щодо вдосконалення управління основними засобами підприємства.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є підвищення ефективності функціонування промислових підприємств на основі розробки і реалізації системного підходу до процесу управління їх основними фондами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ОСНОВНИМИ ЗАСОБАМИ В УМОВАХ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ (НА ПРИКЛАДІ МАШИНОБУДІВНИХ І МЕТАЛУРГІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок