Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОТИВАЦІЙНИЙ МЕХАНІЗМ ПІДПРИЄМНИЦТВА В ПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ

МОТИВАЦІЙНИЙ МЕХАНІЗМ ПІДПРИЄМНИЦТВА В ПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ

Назва:
МОТИВАЦІЙНИЙ МЕХАНІЗМ ПІДПРИЄМНИЦТВА В ПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,46 KB
Завантажень:
11
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
нацІональна академІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ РИНКУ ТА ЕКОНОМІКО-ЕКОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
ЯГОРЛИЦЬКИЙ ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК 338.45,658,5:669.1
МОТИВАЦІЙНИЙ МЕХАНІЗМ ПІДПРИЄМНИЦТВА
В ПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ
Спеціальність 08.07.01 - Економіка промисловості
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Бутенко Анатолій Іванович,
Інститут проблем ринку та економіко-
екологічних досліджень НАН України,
завідувач відділу розвитку підприємництва
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
академік НАН України,
Долішній Мар’ян Іванович,
Інститут регіональних досліджень
НАН України (м. Львів), директор
доктор економічних наук, професор,
Редькін Олександр Семенович,
Одеський державний економічний університет
Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри менеджменту
Провідна установа: Інститут економіки промисловості
НАН України, відділ проблем ефективного
використання виробничого потенціалу,
м.Донецьк

Захист відбудеться “31”травня 2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.177.01 в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України за адресою: 65044, м. Одеса, Французький бульвар, 29.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України за адресою: 65044, м. Одеса, Французький бульвар, 29.
Автореферат розісланий “25”квітня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради М.Л.Тараканов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід України до ринкової економіки передбачає, в першу чергу, подолання економічної кризи і перехід суспільного виробництва на інтенсивний шлях розвитку. Серед найважливіших проблем такої перебудови чільне місце займає забезпечення економічної стабільності виробництва усіх форм власності. Деформація економічних та виробничих відносин, розбалансованість економіки, інфляційні процеси принципово змінили домінуючі поняття та концепції мотиваційної поведінки субєктів ринку. Необхідні нові, більш досконалі підходи до формування господарського механізму. Їх зміст полягає в обєктивному дослідженні і врахуванні внутрішньої стабільності промислового виробництва в складних динамічних економічних умовах та їх взаємодії з зовнішнім середовищем, впливу нових умов господарювання на результати виробничої діяльності і використання наявних ресурсів, іншими словами, - підприємницької привабливості промисловості.
Вивчення питань формування мотиваційного механізму підприємницької діяльності обумовлено кризовим станом національної економіки. Підприємницька діяльність як особливий для вітчизняної економіки організаційно-новаторський стиль господарської діяльності передбачає володіння навичками здійснення бізнесу, але багато чого залежить від рівня розвитку ринкових відносин та якості середовища, в якому здійснюється підприємницька діяльність. Підприємницьке середовище окреслює позиції усіх учасників ринку, проте його нестабільність, а від цього невизначеність, ґрунтовно торкає основи підприємницької діяльності в просторі і часі.
Проблемами дослідження господарського механізму функціонування промислового виробництва, оцінки підприємницького середовища в цій галузі, аналізу мотиваційних механізмів і підвищення стабільності підприємницьких структур у динамічному господарському середовищі займаються відомі вчені та фахівці: Амоша О.А., Бунич П.Г., Буркинський Б.В., Бутенко А.І., Грязнова Л.Г., Долішній М.І., Зайцев О.П., Золотарьов А.Н., Кучеренко В.Р., Львов Ю.А., Маковеєв П.С., Найдьонов В.С., Редькін О.С., Уткін Е.А., Чумаченко М.Г та інші. Однак багато питань створення якісного підприємницького середовища в промисловому комплексі на сучасному етапі залишаються невизначеними. Зміна напрямів економічної політики передбачає створення сприятливих умов до розвитку бізнесу в промисловому виробництві.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МОТИВАЦІЙНИЙ МЕХАНІЗМ ПІДПРИЄМНИЦТВА В ПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок