Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИТРАТ БУДІВЕЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ З ПЕРЕСУВНИМ РЕЖИМОМ РОБОТИ

ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИТРАТ БУДІВЕЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ З ПЕРЕСУВНИМ РЕЖИМОМ РОБОТИ

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИТРАТ БУДІВЕЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ З ПЕРЕСУВНИМ РЕЖИМОМ РОБОТИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,92 KB
Завантажень:
383
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Работа выполнена на кафедре экономики строительства Киевского наци
онального университета строительства и архитектуры Министерс


КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
РОМАНЕНКО ОКСАНА ВЯЧЕСЛАВІВНА
УДК 69.003:658.338.512
ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИТРАТ БУДІВЕЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
З ПЕРЕСУВНИМ РЕЖИМОМ РОБОТИ
Спеціальність 08.07.03. – Економіка будівництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ–2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі економіки будівництва Київського національного
університету будівництва і архітектури (КНУБА).
Науковий керівник | кандидат економічних наук, доцент
Закорко Павло Петрович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, доцент кафедри економіки будівництва
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Федоренко Валентин Григорович,
Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості Міністерства праці та соціальної політики,
м. Київ, завідувач кафедри теоретичної та прикладної економіки
 
кандидат економічних наук,
Чернявський Анатолій Дмитрович,
Українсько-Російський інститут менеджменту і бізнесу ім. Б. Єльцина Міжрегіональної Академії управління персоналом, професор кафедри управління бізнесом
Провідна установа | Придніпровська державна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України,
м. Дніпропетровськ
Захист відбудеться “31” травня 2006 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.056.03 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03680, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03680, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий “28” квітня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д 26.056.03, к. е. н., доцент В. М. Погорельцев


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема підвищення ефективності витрат з метою підвищення прибутковості в умовах стабілізації економіки України і розвитку ринку є однією з найважливіших у будівельному комплексі з погляду його подальшого розвитку. Вирішення цієї проблеми має особливо пріоритетне значення для будівельних організацій з пересувним режимом роботи (БОПРР), багато з яких знаходяться у перманентному режимі виживання, на межі банкрутства. Функціонуючи в специфічних умовах конкуренції на регіональних і міжрегіональних будівельних ринках, практично не регульованих державними структурами, у зоні високої інвестиційної, економічної і фінансової невизначеності, значна кількість цих організацій – близько 70%, стають збитковими. Однією з основних причин такого стану є нераціональне використання наявного виробничого потенціалу, як наслідок незбалансованості трудових, матеріальних, та інших ресурсів з обсягами і часом виконання робіт, що виникає вже на початкових стадіях реалізації будівельних проектів.
Динамічна ситуація, що складається на ринку, вступає у суперечність з реальною практикою статичних підходів до планування і моніторингу витрат на роботи і послуги БОПРР. Серед причин цього слід відзначити, по-перше, недостатню відпрацьованість методів упереджуючого аналізу витрат і очікуваних результатів, узгоджених з особливостями витратного підходу до ціноутворення у розосередженому будівництві; по-друге – існуючу неадекватність критеріїв функціонального розподілення витрат ресурсів БОПРР характеру виробничо-господарських ситуацій, пов’язаних з особливостями пересувного режиму роботи; по-третє, недосконалість методики оптимізації витрат, їх сучасного відносного скорочення як джерела забезпечення очікуваної прибутковості та конкурентних переваг БОПРР.
За названих обставин виникає потреба у розробці таких методів і методик економічного обґрунтування витрат будівельних організацій, що дали б змогу керівництву своєчасно вживати необхідні заходи забезпечення ефективної діяльності у динамічних умовах будівельного ринку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИТРАТ БУДІВЕЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ З ПЕРЕСУВНИМ РЕЖИМОМ РОБОТИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок