Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ РИТМОВОЇ СТРУКТУРИ ТЕХНІКИ МЕТАННЯ МОЛОТА ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ снарядів РІЗНОЇ ВАГИ В ПІДГОТОВЦІ ЮНИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ

ФОРМУВАННЯ РИТМОВОЇ СТРУКТУРИ ТЕХНІКИ МЕТАННЯ МОЛОТА ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ снарядів РІЗНОЇ ВАГИ В ПІДГОТОВЦІ ЮНИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ

Назва:
ФОРМУВАННЯ РИТМОВОЇ СТРУКТУРИ ТЕХНІКИ МЕТАННЯ МОЛОТА ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ снарядів РІЗНОЇ ВАГИ В ПІДГОТОВЦІ ЮНИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,93 KB
Завантажень:
388
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Львівський державний інститут фізичної культури
АНТОНЕЦЬ Володимир Дмитрович
У Д К 796.015.42.433.4
ФОРМУВАННЯ РИТМОВОЇ СТРУКТУРИ ТЕХНІКИ МЕТАННЯ МОЛОТА ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ снарядів РІЗНОЇ ВАГИ В ПІДГОТОВЦІ ЮНИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ
24.00.01 – Олімпійський і професійний спорт
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата
наук з фізичного виховання і спорту
Л ь в і в - 2001


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Львівському державному інституті фізичної культури Державного комітету молодіжної політики спорту і туризму України.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент
Ч о р н о б а й Віталій Іванович,
Львівський державний інститут фізичної культури,
доцент кафедри теорії і методики легкої атлетики.
Офіційні опоненти: доктор фізико–математичних наук, професор
О г і р к о Ігор Васильович,
Львівський державний інститут фізичної культури, професор кафедри олімпійського і професійного спорту;
кандидат педагогічних наук, доцент
Б а к а т о в Володимир Юрійович,
Український державний технічний університет імені адмірала Макарова (м. Миколаїв) Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри фізичного виховання і спорту.
Провідна установа: Харківська державна академія фізичної культури,
кафедра олімпійського і професійного спорту, Державний комітет молодіжної політики, спорту і туризму України, м. Харків.
Захист відбудеться 27 грудня 2001 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .829.01 Львівського державного інституту фізичної культури (79000, м. Львів, вул. Костюшка, 11).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівського державного інституту фізичної культури (79000, м. Львів, вул. Костюшка, 11).
Автореферат розіслано 26 листопада 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.М. В а ц е б а


Загальна характеристика роботи
Актуальність. Проблемі технічної підготовки метальників молоту в різний час приділяло увагу чимало фахівців, які визнають важливість засвоєння ритму рухів, як основи формування раціональної техніки, яка забезпечує досягнення високих спортивних результатів (В.А. Запорожанов, 1993; В.Г. Алабін,1994; В.М. Платонов, 1994; В.П. Бізін, 1995 та ін.). За даними науково-методичної літератури і спортивної практики в технічній підготовці метальників молоту рекомендується використання снарядів різної ваги, як методу, що сприяє одночасному розвитку швидкісно-силових якостей спортсменів та формуванню ритму метання за динамічною і кінематичною структурою адекватною змагальній вправі (А.П. Бондарчук, 1986; Д.С. Іванова, 1987; В.І. Чорнобай, 1989 та ін.).
Разом з тим критерії, які використовуються в науковій і спортивній практиці і які служать для об’єктивного судження про специфічні закономірності формування ритмової структури та оцінки її ефективності на основі кінематичних і динамічних характеристик при використанні снарядів різної ваги не знаходять свого висвітлення в науковій літературі.
У тренувальному процесі метальників рекомендації з використання снарядів різної ваги (А.П. Бондарчук, 1995), як правило, здійснюються довільно на розсуд тренера, а тому вищезгадані рекомендації потребують експериментального обґрунтування і конкретизації об’єктивних знань про зміни ритму поворотів при метанні молотів різної ваги. Саме це зумовило вибір напряму й теми дисертаційного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано за темою Зведеного плану науково-дослідницької роботи Держспорткомітету України “Формування та вдосконалення технічної майстерності в багаторічній підготовці легкоатлетів” (1992-1996 рр.), номер державної реєстрації 01.10.027158, а також відповідно до Зведеного плану науково-дослідної роботи у сфері фізичної культури і спорту на 1998-2000 роки за темою 2.4.4 “Розробка технічних засобів навчання руховим діям”.
Авторові належить збір та опрацювання експериментального матеріалу щодо формування ритмової структури техніки метання молоту у юних легкоатлетів з використанням приладів різної ваги.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ РИТМОВОЇ СТРУКТУРИ ТЕХНІКИ МЕТАННЯ МОЛОТА ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ снарядів РІЗНОЇ ВАГИ В ПІДГОТОВЦІ ЮНИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок