Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ РИНКОВОГО РОЗВИТКУ АГРАРНОЇ СФЕРИ

ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ РИНКОВОГО РОЗВИТКУ АГРАРНОЇ СФЕРИ

Назва:
ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ РИНКОВОГО РОЗВИТКУ АГРАРНОЇ СФЕРИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,90 KB
Завантажень:
107
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Ковальов Віталій Валерійович
УДК 631.164.23:338.432
ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ РИНКОВОГО РОЗВИТКУ АГРАРНОЇ СФЕРИ
08.01.01. – економічна теорія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському державному агарному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Макаренко Петро Миколайович,
Дніпропетровський державний аграрний університет Міністерства аграрної політики України, проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти доктор економічних наук, професор
Батура Олександр Васильович,
Дніпропетровська державна медична академія Міністерства охорони здоров'я України, завідувач кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін;
кандидат економічних наук, доцент
Покотілова Валентина Іванівна,
Херсонський економіко-правовий інститут Міністерства освіти і науки України, ректор.
Провідна установа – Національний науковий центр "Інститут аграрної економіки" УААН (м. Київ), відділ підприємництва.
Захист відбудеться "15" квітня 2005 року о ___ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.804.01 у Дніпропетровському державному аграрному університеті за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25, ауд.342.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Дніпропетровського державного аграрного університету за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25.
Автореферат розісланий "14" березня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Миронова Р.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Практика державного регулювання національної економіки розвинутих країн за останні десятиліття свідчить, що найкращих результатів можна досягти за ринкових умов у поєднанні з ефективною регуляторною функцією держави.
Держава забезпечує економічне, політичне і соціальне життя суспільства. Її роль особливо важлива в гарантуванні соціального захисту найбідніших верств населення.
Рівень державного регулювання інвестиційної діяльності визначають за: показниками економічного і соціального розвитку України, за національними та регіональними програми розвитку виробництва, передбаченими обсягами держаного фінансування інвестиційної діяльності з державного й місцевих бюджетів.
Управління державними інвестиціями передбачає виконання конкретних дій щодо інвестування бюджетних і позабюджетних коштів. Основою для прийняття рішення про інвестування загальнодержавних бюджетних коштів є: прогнози економічного і соціального розвитку України, схеми розвитку та розміщення продуктивних сил, цільові науково-технічні та комплексні програми, техніко-економічні обґрунтування доцільності таких інвестицій.
Прийняття рішень про інвестиції з коштів бюджетних асигнувань потребує системного підходу до визначення пріоритетів. На даний час вибір пріоритетних напрямів інвестиційної діяльності в Україні пов'язаний з першочерговими завданнями стабілізації економіки.
В сучасних умовах, коли в аграрній сфері України триває спад виробництва, продовжуються процеси старіння виробничих фондів, особливої актуальності набувають питання удосконалення державного регулювання інвестиційної діяльності.
Аграрна перебудова призводить до створення нових виробничих формувань без відповідного організаційно-технічного забезпечення. Змінити ці процеси можливо тільки шляхом укріплення матеріально-технічної бази сільськогосподарських виробників, переходу галузі на інноваційні засади.
За таких умов необхідна політика активізації інвестиційної діяльності з метою підвищення інвестиційної привабливості аграрної сфери.
Одним із напрямів підвищення інвестиційної привабливості аграрної сфери є державне регулювання та активізація інвестиційної діяльності, що забезпечить успішне проведення ринкових реформ та закріплення досягнутих результатів в аграрному секторі України.
Проблеми теорії і практики державного регулювання інвестиційної діяльності в аграрній сфері знайшли відображення в працях вітчизняних науковців: В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УМОВАХ РИНКОВОГО РОЗВИТКУ АГРАРНОЇ СФЕРИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок