Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЯ ІНЕРЦІЙНОГО СПОСОБУ УТИЛІЗАЦІЇ АВІАЦІЙНИХ БОЄПРИПАСІВ З УРАХУВАННЯМ КРИТЕРІЮ БЕЗПЕКИ

ТЕХНОЛОГІЯ ІНЕРЦІЙНОГО СПОСОБУ УТИЛІЗАЦІЇ АВІАЦІЙНИХ БОЄПРИПАСІВ З УРАХУВАННЯМ КРИТЕРІЮ БЕЗПЕКИ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЯ ІНЕРЦІЙНОГО СПОСОБУ УТИЛІЗАЦІЇ АВІАЦІЙНИХ БОЄПРИПАСІВ З УРАХУВАННЯМ КРИТЕРІЮ БЕЗПЕКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,31 KB
Завантажень:
129
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АЕРОКОСМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. М.Є. ЖУКОВСЬКОГО
"ХАРКІВСЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ ІНСТИТУТ"
ПОЛІЩУК Олена Олексіївна
УДК 623.4.002.8
ТЕХНОЛОГІЯ ІНЕРЦІЙНОГО СПОСОБУ УТИЛІЗАЦІЇ АВІАЦІЙНИХ БОЄПРИПАСІВ З УРАХУВАННЯМ КРИТЕРІЮ БЕЗПЕКИ
Спеціальність 05.07.04 – технологія виробництва літальних апаратів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Нечипорук Микола Васильович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, м. Харків,
доцент кафедри експертизних технологій
та екологічної безпеки.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Бабушкін Анатолій Іванович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, м. Харків,
завідувач кафедри економіки;
кандидат технічних наук, доцент
Савченко Микола Федорович,
Харківський національний економічний університет, м. Харків,
доцент кафедри техніки і технології.
Провідна установа: Харківський науково-дослідний інститут технології машинобудування
Міністерства промислової політики України, м. Харків.
Захист відбудеться “_9_” _лютого_ 2007 р. о ___1400__ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.062.04 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
Автореферат розісланий “_5_”_січня_ 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Застела О.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Пілотовані літальні апарати бойового призначення (літаки і вертольоти), що використовуються для знищення літальних апаратів противника, його наземних сил і матеріальних об'єктів, а також засобів та об'єктів морського (підводного) базування, залежно від поставлених задач, оснащуються певним комплексом авіаційного озброєння. Проте з розвитком військової техніки перед бойовою авіацією все частіше ставляться нові задачі, для успішного вирішення яких виникає необхідність у розробці нових видів озброєння або модернізації існуючих систем, що в свою чергу призводить до скупчення значної кількості як “морально” застарілих боєприпасів, модернізація яких з ряду причин недоцільна, так і боєприпасів, непридатних для бойового застосування, з термінами зберігання, що закінчилися.
У даний час на базах і арсеналах різних видів Збройних Сил і родів військ знаходяться мільйони одиниць різних боєприпасів, що списані або підлягають списанню з подальшою утилізацією або знищенням. Згідно з Державною програмою утилізації звичайних видів боєприпасів необхідно утилізувати 335 тис. тонн боєприпасів, значна частина яких складають авіаційні боєприпаси (авіаційні бомбардувальні засоби поразки; некеровані авіаційні ракети; авіаційні керовані ракети; авіаційні патрони, снаряди). Непридатні до бойового використання боєприпаси, що зберігаються на складах, потенційно являють собою значні матеріально-сировинні ресурси, які можуть бути витягнуті в процесі утилізації й використані для потреб економіки, але в даний час не використовуються або знищуються.
Крім того, через переповнювання баз і арсеналів (у 1,5-2 рази) не забезпечуються належні умови для зберігання боєприпасів, що призводить до реальної небезпеки аварійної ситуації, яка може викликати значні екологічні і матеріальні збитки, а також людські жертви. Прикладами за останні декілька років можуть служити вибухи складу боєприпасів в Артемівську в 2003 році і військової бази в Новобогданівці в 2004, 2006 роках.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЯ ІНЕРЦІЙНОГО СПОСОБУ УТИЛІЗАЦІЇ АВІАЦІЙНИХ БОЄПРИПАСІВ З УРАХУВАННЯМ КРИТЕРІЮ БЕЗПЕКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок