Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,13 KB
Завантажень:
126
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІНАНСІВ, ІНФОРМАЦІЙНИХ
СИСТЕМ, МЕНЕДЖМЕНТУ ТА БІЗНЕСУ
ФЕДЮНІНА СВІТЛАНА ДМИТРІВНА
УДК 658.14.012:631.15
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ
ПІДПРИЄМСТВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ
Спеціальність 08.06.02 – підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2002


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Європейському університеті фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу
Науковий керівник | доктор економічних наук, доцент
Нейкова Лідія Іванівна,
Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу,
завідувач кафедри банківської справи
Офіційні опоненти | доктор економічних наук, професор
Герасимчук Микола Семенович,
Інститут економіки НАН України,
заступник директора з наукової роботи,
завідувач відділу ефективності інвестицій та відтворення основних фондів
кандидат економічних наук, доцент
Смоляр Любов Гаврилівна,
Національний технічний університет “КПІ”,
доцент кафедри менеджменту
Провідна установа | Київський національний економічний університет,
кафедра аграрного менеджменту
Захист відбудеться 1 липня 2002 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К26. 063. 01. Європейського університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу за адресою: 03115, м. Київ, бульвар акад. Вернадського, 16-в, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Європейського університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу
Автореферат розісланий 1 червня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Луцій О.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Продовольча безпека є невід’ємною складовою загальноекономічної безпеки будь-якої країни. Підвищення її рівня на основі нарощування виробництва продуктів харчування, поліпшення їх якості та збалансованості за поживними елементами, а також забезпечення доступності до продовольчих екологічно чистих ресурсів кожного громадянина, має стати пріоритетним напрямком розвитку агропромислового комплексу України, в тому числі харчової промисловості. Вирішення цього завдання можливе лише за умови впровадження активної інвестиційної політики, спрямованої на збалансування та пропорційний розвиток основних сфер і інфраструктурних ланок комплексу, оновлення й підвищення техніко-технологічного рівня його виробничої бази.
Для етапу становлення ринкових відносин в агропромисловому комплексі України характерним є надзвичайно складний стан: у 2000 році обсяг валової продукції сільського господарства порівняно з 1990 роком знизився на 46,7%, збитковими були 35% підприємств та організацій аграрного сектора України, загальна сума збитків становила 1780 млн. грн. За період 1991-2000 рр. темпи падіння виробництва основних видів харчових продуктів коливались від 40 до 90%. Незадовільні показники стану економіки агропромислового виробництва значною мірою пояснюються тим, що для інвестиційної сфери даного сектора економіки України характерними є тенденції деградації та значні протиріччя між необхідністю залучення інвестиційних ресурсів та показниками фактичної ефективності їх реального використання.
Виходячи з необхідності формування стратегії національної продовольчої безпеки України, першочерговим стає завдання активізації інвестиційних процесів та удосконалення системи управління інвестиційною діяльністю підприємств агропромислової сфери, що забезпечить збільшення кінцевих фінансових результатів і вирішення проблеми продовольчої безпеки держави.
В умовах обмежених інвестиційних можливостей значний економічний ефект можна отримати лише за рахунок концентрованого спрямування інвестиційних ресурсів в базові, перспективні для України галузі, які спроможні забезпечити відродження інвестиційної активності, створення стартового інвестиційного фонду агропромислового комплексу для майбутніх соціально-економічних перетворень вітчизняної економіки, забезпечення економічного зростання усіх галузей сфери матеріального виробництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок