Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ТА ПРИЛАДИ КОНТРОЛЮ ПЕРЕМІЩЕНЬ НА ОСНОВІ БЕЗКОНТАКТНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ФАЗА-КОД

МЕТОДИ ТА ПРИЛАДИ КОНТРОЛЮ ПЕРЕМІЩЕНЬ НА ОСНОВІ БЕЗКОНТАКТНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ФАЗА-КОД

Назва:
МЕТОДИ ТА ПРИЛАДИ КОНТРОЛЮ ПЕРЕМІЩЕНЬ НА ОСНОВІ БЕЗКОНТАКТНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ФАЗА-КОД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,28 KB
Завантажень:
113
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
НАФТИ І ГАЗУ
Николайчук Микола Ярославович
УДК 622.692.26
МЕТОДИ ТА ПРИЛАДИ КОНТРОЛЮ ПЕРЕМІЩЕНЬ
НА ОСНОВІ БЕЗКОНТАКТНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ
ФАЗА-КОД
Спеціальність 05.11.13 - прилади і методи контролю
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Івано-Франківськ - 1999


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Івано-Франківському державному технічному університеті нафти і газу (ІФДТУНГ) Міністерства освіти України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор, академік УНГА Заміховський Леонід Михайлович,
Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу,
завідувач кафедри автоматизованого управління.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор,
академік української технологічної академії
Поджаренко Володимир Олександрович, завідувач кафедри метрології та промислової автоматики,
Вінницький державний технічний університет;
доктор технічних наук, професор,
Семенцов Георгій Никифорович, завідувач кафедри автоматизації технологічних процесів і мониторингу в екології,
Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу,
Провідна установа: Державний університет
«Львівська політехніка» м. Львів.
Захист відбудеться «15» _жовтня_ 1999р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 20.052.03 при Івано-Франківському державному технічному університеті нафти і газу, м.Івано-Франківськ, вул.Карпатська-15.
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці ІФДТУНГ (284018, м.Івано-Франківськ, вул.Карпатська-15).
Відгуки на автореферат у двох примірниках, завірені печаткою, просимо надсилати на адресу: 284018, м.Івано-Франківськ, вул.Карпатська-15, ІФДТУНГ, вченому секретарю ради Д 20.052.03.
Автореферат розісланий «14»_вересня_1999р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент Дранчук М.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Cтворення та широке впровадження первинних перетворювачів (ПП) для контролю виробничих процесів є важливою ланкою у вирішенні науково-технічних проблем в плані задач, поставлених «Національною Програмою інформатизації України».
У зв’язку з цим, все більше актуальними стають задачі вдосконалення існуючих, розробки, дослідження та впровадження нових засобів контролю і автоматизації виробничих процесів та руху інформації на об’єктах нафтогазовидобувної, хімічної, машинобудівної та енергетичної галузей промисловості. При цьому особливо зростають вимоги до точності, експлуатаційної надійності та завадостійкості давачів, перетворювачів технологічних параметрів та аналого-цифрових перетворювачів (АЦП), що працюють в умовах широкого діапазону температур, вібрацій, промислових завад, піддаються впливу кліматичних факторів, радіаційного опромінення та інш.
Серед різноманітних АЦП, широким класом представлені аналого-цифрові перетворювачі кутових переміщень (ПКП), призначені для перетворення кутових і лінійнних переміщень об'єкта в цифровий код. ПКП застосовуються практично у всіх системах керування та контролю за рухомими об'єктами тому, що кутові і лінійні переміщення відносяться до головних параметрів, що характеризують стан об'єкта.
Сучасні методи перетворення кутових і лінійних переміщень в цифровий код не вирішують в повній мірі всіх проблем, які виникають, особливо при практичній реалізації прицезійних ПКП.
Одним з перспективних методів побудови ПКП є фазовий метод, при якому переміщення об'єкта на початковому етапі перетворюється в фазовий зсув періодичного сигналу. Крім того, сучасна теорія перетворення кутових та лінійних переміщень передбачає побудову багатообертових і багатовідлікових ПКП, що значно розширює їх функціональні можливості та діапазони контролю.
У роботі вирішується актуальна задача розробки та дослідження нових методів перетворення кутових та лінійних переміщень в цифровий код і створення засобів контролю на їх основі.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертація виконана в плані наукових досліджень, які проводяться кафедрою «автоматизованого управління» Івано-Франківського державного технічного університету нафти і газу (ІФДТУНГ) по програмі «Розробка методологічних основ (теорії, моделей, алгоритмів, процедур і технічних засобів) діагностування і автоматизованого управління об’єктами нафтогазового комплексу України» та госпдоговірної теми науково-дослідного інституту нафтогазових технологій ІФДТУНГ №497/95 «Проектування та впровадження датчиків технологічних параметрів на об’єктах нафтогазової промисловості».

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕТОДИ ТА ПРИЛАДИ КОНТРОЛЮ ПЕРЕМІЩЕНЬ НА ОСНОВІ БЕЗКОНТАКТНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ФАЗА-КОД

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок