Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ РОЗРАХУНКУ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯ І КОМПЕНСУЮЧИХ УСТАНОВОК ТА СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ НИМИ (НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ, ВКЛЮЧАЮЧИ НЕРУДНІ КАР"ЄРИ)

МЕТОДИ РОЗРАХУНКУ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯ І КОМПЕНСУЮЧИХ УСТАНОВОК ТА СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ НИМИ (НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ, ВКЛЮЧАЮЧИ НЕРУДНІ КАР"ЄРИ)

Назва:
МЕТОДИ РОЗРАХУНКУ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯ І КОМПЕНСУЮЧИХ УСТАНОВОК ТА СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ НИМИ (НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ, ВКЛЮЧАЮЧИ НЕРУДНІ КАР"ЄРИ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
31,70 KB
Завантажень:
376
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
НАЦІОНАЛЬНА ГІРНИЧА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
РОГАЛЬСЬКИЙ БРОНІСЛАВ СТАНІСЛАВОВИЧ
УДК 621.3.001.311.086:622.23.02.3
МЕТОДИ РОЗРАХУНКУ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯ І КОМПЕНСУЮЧИХ УСТАНОВОК ТА СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ НИМИ (НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ, ВКЛЮЧАЮЧИ НЕРУДНІ КАР"ЄРИ)
Спеціальність: 05.09.03 - "Електротехнічні комплекси та системи"
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Дніпропетровськ - 1999
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі теоретичних основ електротехніки і електропостачання Вінницького державного технічного університету Міністерства освіти України.
Науковий консультант - доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Праховнік Артур Веніамінович, завідувач кафедри електропостачання НТУУ "КПІ", директор інституту енергозбереження при НТУУ "КПІ"
Офіційні опонети - доктор технічних наук, професор Журахівський Анатолій Валентинович, професор кафедри електричних систем і мережДержавного університету "Львівська політехніка";
доктор технічних наук Разумний Юрій Тимофійович, начальник технічного відділу ВАТ "Інститут "Дніпродіпрошахт" Мінвуглепрому України;
доктор технічних наук, професор Родькін Дмитро Йосипович, професор кафедри автоматизації виробничих процесів та розробки Кременчуцького державного політехнічного інституту.
Провідна установа - Інститут електродинаміки НАН України, відділ оптимізації мереж і систем, м. Київ
Захист дисертації відбудеться 11 лютого 2000 р о 10-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.07 при Національній гірничій академії України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 19
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної гірничої академії України
Автореферат розісланий 29 грудня 1999 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 08.080.07 В.Т.Заїка
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Проблема підвищення ефективності електроспоживання актуальна для всіх країн, галузей і окремих підприємств хоча б тому, що зменшення енергоємності продукції дозволяє знижувати її собівартість і підвищувати конкурентноздатність. Актуальність проблеми визначається величиною енергоємності продукції. Гірничі галузі відносяться до одних з енергоємних (на видобуток, збагачення і переробку корисних копалин витрачається біля 20 % всієї виробленої в країні електроенергії). Актуальність проблеми посилюється в країнах з обмеженими енергоресурсами, і стає надзвичайно актуальною в умовах кризового стану економіки, коли відсутня альтернатива електрозбереженню.
На гірничих підприємствах (нерудних кар’єрах) практично не використовується такий важливий напрямок електрозбереження, як нормування електроспоживання. Для нормування електроспоживання і визначення електричних навантажень використовуються коефіцієнтні методи без врахування їх вірогідної природи. Розходження між фактичними і нормативними витратами і навантаженнями досягають 100 % і більше. Відсутні системи обліку і контролю електроспоживання основних кар’єрних електроприймачів – екскаваторів і бурових станків і їх приєднання до автоматизованих систем обліку і контролю електроспоживання.
Гірничі роботи до теперішнього часу проводяться в умовах недостатньої інформації про технологічні властивості гірничих порід, що ускладнює нормування і планування трудових, матеріальних і енергетичних ресурсів і заходів по електро- і ресурсозбереженню. Причина такого стану у відсутності досконалих технічних засобів автоматичного вимірювання буримості і екскавації гірничих порід в темпі процесу.
В електричних мережах ЕС (енергосистем) і споживачів мають місце підвищені втрати електроенергії (в 1,5 - 2 рази порівняно з країнами Заходу), які зумовлені недостатнім рівнем КРП (компенсації реактивної потужності), нерівномірністю добових графіків навантажень, відсутністю засобів оптимального (за умовою мінімуму втрат) управління компенсуючими установками і електричним навантаженням, а також ефективної системи взаєморозрахунків за КРП між ЕС і споживачами електроенергії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: МЕТОДИ РОЗРАХУНКУ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯ І КОМПЕНСУЮЧИХ УСТАНОВОК ТА СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ НИМИ (НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ, ВКЛЮЧАЮЧИ НЕРУДНІ КАР"ЄРИ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок