Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КЛАСИ СИГНАЛІВ НА ОСНОВІ ДОСКОНАЛИХ ДВІЙКОВИХ РЕШІТОК

КЛАСИ СИГНАЛІВ НА ОСНОВІ ДОСКОНАЛИХ ДВІЙКОВИХ РЕШІТОК

Назва:
КЛАСИ СИГНАЛІВ НА ОСНОВІ ДОСКОНАЛИХ ДВІЙКОВИХ РЕШІТОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,35 KB
Завантажень:
430
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАМЕДІЯ ЗВ'ЯЗКУ
ім. О.С. ПОПОВА
ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКИЙ ВІКТОР ЯКОВИЧ
УДК 621.396.275
КЛАСИ СИГНАЛІВ НА ОСНОВІ ДОСКОНАЛИХ
ДВІЙКОВИХ РЕШІТОК
Спеціальність 05.12.13 – Радіотехнічні пристрої та засоби
телекомунікацій
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ОДЕСА 2003
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Одеському національному політехнічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник:
кандидат технічних наук, професор Мазурков Михайло Іванович, Одеський національний політехнічний університет, професор кафедри “Радіотехнічні системи"
.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор кафедри “Документального электрозв’язку” Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова
Рудий Євген Михайлович
кандидат технічних наук, заст. директора з наукової роботи Українського науково-дослідного інституту радіо і телебачення
Гуцалюк Анатолій Кіндратович
Провідне підприємство Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут"
Захист відбудеться 28 березня 2003 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 41.816.02 в Одеській національній академії зв'язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна, .
Автореферат розісланий 27 лютого 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої Вченої ради
Д 41.816.02, д.т.н., професор В.М. Плотніков
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми
Підвищення завадостійкості і ефективності систем передачі інформації (СПІ) складає головну проблему сучасної теорії і техніки зв'язку. Одне з перспективних розв'язань цієї проблеми пов'язане із застосуванням в СПІ ансамблів шумоподібних сигналів (ШПС), однак широке практичне застосування ШПС в СПІ стримується труднощами технічної реалізації оптимальних пристроїв їх обробки відомою проблемою складності демодулятора (декодера) ШПС.
У зв'язку з цим, актуальною є задача побудови нових класів ортогональних ШПС із заданими структурними властивостями, які допускали б просту технічну реалізацію модемів (кодеків) СПІ.
Для зниження складності технічної реалізації модемів (кодеків) СПІ з ШПС в даній роботі запропоновані нові класи двовимірних (матричних) сигналів: ортогональні, біортогональні і мінімаксні (одночастотні і багаточастотні) із заданими структурними властивостями багатопетельного циклічного зсуву (-зсуву). Показано, що різні класи ШПС з властивістю -зсуву можуть бути побудовані на основі досконалих двійкових решіток (ДДР).
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами
Дисертаційна робота виконана в рамках комплексної Державної науково-технічної програми Міністерства освіти і науки України “Телекомунікаційні системи і інформаційні ресурси", Київ, 2002 (підрозділ 4.3). Основні результати роботи впроваджені в ОКР х/д № (Розробка апаратури каналів зв’язку та телемеханіки), х/д № (Розробка цифрових мультімодемів), конструкторському проекті СКБ “Молнія" “Розробка нових звукометричних комплексів”, в навчальний процес.
Мета і задачі дисертаційної роботи
Метою роботи є розробка регулярних алгоритмів синтезу нових класів ортогональних, біортогональних і мінімаксних шумоподібних сигналів на основі досконалих двійкових решіток з властивістю багатопетельного циклічного зсуву, що дозволяє зменшити складність технічної реалізації оптимальних демодуляторів цифрових СПІ з ШПС.
Основні задачи дисертаційної роботи
1. Розробка регулярних алгоритмів синтезу у часовій області повних -класів ДДР квадратної і прямокутної форм. Аналітичне обгрунтування методу інформаційної модуляції сигналів на основі ДДР.
2. Розкладання повного -класу ДДР на найважливіші підкласи: -клас еквівалентних (циклічних) ДДР; -клас породжуючих ДДР; -клас мінімаксних ДДР; -клас ДДР з постійним рівнем взаємної кореляції і розробка алгоритмів їх синтезу.
3. Побудова і аналіз властивостей ортогональних, біортогональних і мінімаксних систем сигналів на основі різних класів ДДР.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: КЛАСИ СИГНАЛІВ НА ОСНОВІ ДОСКОНАЛИХ ДВІЙКОВИХ РЕШІТОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок