Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПИЛООЧИЩЕННЯ ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ ВИКИДІВ КОТЛОАГРЕГАТІВ ГОРИЗОНТАЛЬНИМИ ЕЛЕКТРОФІЛЬТРАМИ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПИЛООЧИЩЕННЯ ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ ВИКИДІВ КОТЛОАГРЕГАТІВ ГОРИЗОНТАЛЬНИМИ ЕЛЕКТРОФІЛЬТРАМИ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПИЛООЧИЩЕННЯ ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ ВИКИДІВ КОТЛОАГРЕГАТІВ ГОРИЗОНТАЛЬНИМИ ЕЛЕКТРОФІЛЬТРАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,82 KB
Завантажень:
499
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Акініна Алла Геннадіївна
УДК 628.511
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПИЛООЧИЩЕННЯ
ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ ВИКИДІВ КОТЛОАГРЕГАТІВ ГОРИЗОНТАЛЬНИМИ ЕЛЕКТРОФІЛЬТРАМИ
05.23.03 - Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата технічних наук
Макіївка-2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донбаській державній академії будівництва і архітектури на кафедрі “Теплотехніка, теплогазопостачання і вентиляція” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Качан Володимир Миколайович,
Донбаська державна академія
будівництва і архітектури,
професор кафедри “Теплотехніка,
теплогазопостачання і вентиляція”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Соколов Володимир Ілліч,
Східноукраїнський національний університет
ім. В. Даля, професор кафедри "Гідрогазодинаміка".
кандидат технічних наук, доцент
Шушляков Олександр Васильович,
Харківський державний технічний
університет будівництва і архітектури,
доцент кафедри “Теплогазопостачання, вентиляція та використання теплових вторинних енергетичних ресурсів".
Провідна організація: Національний технічний університет
"Харківський політехнічний інститут",
кафедра “Теплотехніка”.
Захист дисертації відбудеться “15” травня 2003 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 Донбаської державної академії будівництва і архітектури (Україна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, перший навчальний корпус, зала засідань)
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної академії будівництва і архітектури (Україна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, перший навчальний корпус).
Автореферат розісланий “09” квітня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент А.М. Югов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Найбільший внесок у забруднення атмосфери України (1480,9 тис.т/рік, 36%) вносять підприємства паливно-енергетичного комплексу. У 1999 році викиди в атмосферу шкідливих речовин цією галуззю промисловості склали: - 761, 3 тис.т/рік (74%), - 193,4 тис.т/рік (58,1%), тверді речовини (пил) - 450,1 тис.т/рік (57,5%), - 69,1 тис.т/рік (5,6%), легкі органічні сполуки - 3,4 тис.т/рік (0,8%) від загальних викидів відповідних речовин в атмосферу держави. У порівнянні з 1998 роком збільшення викидів шкідливих речовин (на 74,5 тис.т/рік) відбулося тільки в паливно-енергетичному комплексі України.
В Україні більше половини пиловугільних районних котелень та ТЕС оснащені горизонтальними електрофільтрами для очищення вентиляційних викидів котлоагрегатів від твердих речовин. З метою забезпечення високих і стабільних техніко-економічних показників очищення газів у електрофільтрах необхідно оптимізувати їх конструктивні характеристики та технологічні параметри роботи. Оскільки електрофільтри мають велику собівартість і являють собою складні великогабаритні споруди, оптимізація режимів експлуатації діючих електрофільтрів є більш важливою задачею, ніж проектування апаратів з оптимальними конструктивними параметрами. В даний час відсутня методика розрахунку ефективності очищення газів у електрофільтрах, яка комплексно враховує все різноманіття фізичних, теплових і електричних явищ, що відбуваються як у міжелектродному просторі, так і в об’ємі всього апарата. Тому розробка методики розрахунку оптимальних режимів експлуатації горизонтальних електрофільтрів на ЕОМ для підвищення ефективності очищення газових викидів, що враховує найбільш значимі фізичні властивості пилу і газового потоку, а також конструктивні елементи пиловловлювачів, є своєчасною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до приоритетних науково-технічних напрямків науки і техніки України “Екологічно чиста енергетика та енергозберігаючі технології” і перспективної програми “Донбас-2020” у рамках держбюджетних науково-технічних тем К3-08-01 “Розробка й удосконалення екотехнологічних процесів утилізації теплоти і використання нетрадиційних джерел енергії” (рег.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПИЛООЧИЩЕННЯ ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ ВИКИДІВ КОТЛОАГРЕГАТІВ ГОРИЗОНТАЛЬНИМИ ЕЛЕКТРОФІЛЬТРАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок