Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ЛОКАЛЬНОЇ ДЕФОРМАЦІЇ безперервновилитої ЗАГОТОВКИ І РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЧНИХ ОСНОВ ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЇ

ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ЛОКАЛЬНОЇ ДЕФОРМАЦІЇ безперервновилитої ЗАГОТОВКИ І РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЧНИХ ОСНОВ ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЇ

Назва:
ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ЛОКАЛЬНОЇ ДЕФОРМАЦІЇ безперервновилитої ЗАГОТОВКИ І РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЧНИХ ОСНОВ ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,47 KB
Завантажень:
255
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ІНСТИТУТ ЧОРНОЇ МЕТАЛУРГІЇ
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
КИСЕЛЬОВ ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ
УДК 621.77.001.5: 621.771.06-114.083.133 (043)
ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ЛОКАЛЬНОЇ ДЕФОРМАЦІЇ безперервновилитої ЗАГОТОВКИ І РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЧНИХ ОСНОВ ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЇ
Спеціальність 05.03.05
Процеси і машини обробки тиском
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ
2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті чорної металургії ім. З.І. Некрасова
Національної академії наук України, м. Дніпропетровськ.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Жучков Сергій Михайлович,
Інститут чорної металургії ім.З.І.Некрасова НАН України,
заступник директора
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Ноговіцин Олексій Володимирович,
Державний комітет промислової політики України,
начальник управління
канд.техн.наук
Єршов Сергій Володимирович,
Дніпродзержинський державний технічний університет,
доцент
Провідна установа:
Національна металургійна академія України,
кафедра обробки металів тиском,
Міністерство освіти і науки України,
(м. Дніпропетровськ)
Захист відбудеться " 08 " __червня____2001 р. о _14 _годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.231.01 Інституту чорної металургії  ім. З.І.Некрасова НАН України за адресою: 49050, м. Дніпропетровськ, пл. Академіка Стародубова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту чорної металургії ім. З.І. Некрасова
НАН України за адресою: 49050, м. Дніпропетровськ, пл. Академіка Стародубова, 1.
Автореферат розісланий "04" травня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради К 08.231.01 _________________ Г.В.Левченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Металургія - одна з базових галузей промисловості України. Її розвиток спрямований на зниження собівартості і підвищення якості прокатної продукції. Один зі шляхів підвищення ефективності виробництва прокату - переведення підприємств чорної металургії з традиційної технології через одержання зливка при розливанні сталі у виливницю, на процес одержання сортових заготовок шляхом безперервного розливання сталі на машинах безперервного лиття заготовок (МБВЗ). Цей процес забезпечує економію металу, зниження енерговитрат при переробці заготовок з одного нагрівання, скорочення виробничого циклу в проміжку ”рідка сталь - готовий прокат”, зниження собівартості, стабілізацію механічних властивостей і якості кінцевої продукції.
Безперервне розливання, особливо сортових заготовок, є енергоємним і високо витратним процесом. При одержанні безперервновилитих заготовок не зовсім використовується тепло сталі, що кристалізується. Крім того, при різанні безперервновилитих заготовок на мірні довжини, розкриваються центральні шари заготовки, що мають підвищену осьову пористість, у результаті чого відбувається окислювання центральної зони заготовок (осьової пористості) на значну довжину. При наступній прокатці такі дефекти не заліковуються і являються джерелом підвищеної кінцевої обрізі.
У зв'язку з цим розробка і дослідження ресурсо- та енергозберігаючого технологічного процесу, який забезпечує зниження кінцевої обрізі при прокатці безперервновилитих заготовок, ущільненню центральних шарів у місці різання на мірні довжини, а також дозволяє одержувати заготовки з підвищеною теплоємністю при здійсненні процесу на стадії часткової кристалізації заготовки, чому і присвячена ця робота - є актуальною задачею і представляє науковий і практичний інтерес.
Зв'язок роботи з науковими програмами планами, темами ІЧМ. Дисертаційна робота виконана в Інституті чорної металургії ім.З.І.Некрасова Національної академії наук України. Здобувач брав участь у виконанні науково - дослідницьких робіт: ”Дослідження границь області існування і ефективності технології, формування кінців суміжних заготовок (блюмів) на безперервновилитій штабі з цілком чи частково закристалізованою зоною,” №. державної реєстрації UА01014139Р, і ”Дослідження та розробка основ технології підготовки кінцевих ділянок безперервновилитих заготовок, що забезпечує збільшення виходу придатного при їхньому розливанні на МбвЗ і наступній прокатці”, № державної реєстрації 01900020905; ”Розробка і дослідження технології локальної деформації безперервновилитої заготовки” №  державної реєстрації 0194U022406.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ЛОКАЛЬНОЇ ДЕФОРМАЦІЇ безперервновилитої ЗАГОТОВКИ І РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЧНИХ ОСНОВ ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок