Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ресурсного потенціалу металургійного ПІДПРИЄМСТВА

ФОРМУВАННЯ ресурсного потенціалу металургійного ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ФОРМУВАННЯ ресурсного потенціалу металургійного ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,88 KB
Завантажень:
126
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
п’яткова наталя петрівна
УДК 658.012.92
ФОРМУВАННЯ ресурсного потенціалу металургійного ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами
(підприємства машинобудівної та металургійної галузей)
 
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донбаському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Алчевськ).
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор Акмаєв Анатолій
Ісайович, Донбаський державний технічний
університет Міністерства освіти і науки України,
завідуючий кафедрою економіки і управління.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, доцент Отенко Ірина Павлівна, Харківський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри економічного аналізу
(м. Харків);
кандидат економічних наук Солоха Дмитро Володимирович, Донецький університет економіки і права, доцент кафедри економіки підприємств (м. Донецьк).
Захист відбудеться 16 квітня 2008 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 15 березня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Досягнення економічної стабілізації і забезпечення економічного зростання вітчизняних промислових підприємств в сучасних умовах трансформаційних перетворень вимагає підвищення ефективності використання ринкових інструментів, злагодженої економічної і промислової політики, побудови результативної системи використання ресурсних і потенційних можливостей суб’єктів господарювання. Особливо це стосується підприємств металургійної галузі як однієї з найрозвинутіших та провідних галузей промисловості України.
Глобалізація ринків, зміна парадигми економічного розвитку з промислової на інформаційну, зростання динамізму зовнішнього середовища, трансформація системи формування, розподілу та використання ресурсів визначають необхідність пошуку концептуально нових підходів до ресурсозабезпечення діяльності металургійних підприємств. Визначення функціональної дієвості, вдосконалення інструментарію та напрямів формування і забезпечення стійкого підвищення ресурсного потенціалу металургійного підприємства сприятимуть вирішенню цього завдання. В організації ресурсного забезпечення діяльності підприємства в сучасних умовах все більше підвищується значущість внутрішніх умов його функціонування. Виявлення, раціональне використання та розвиток стратегічних ресурсів і компетенцій підприємства забезпечують його стійкі конкурентні переваги та підвищують ефективність ресурсного потенціалу.
Дослідженню ролі й значення потенціалу в діяльності промислових підприємств присвячено значну кількість робіт вітчизняних і зарубіжних учених, які визначають системоутворююче значення потенціалу та ресурсів підприємств як факторів їх еволюційного розвитку. У той же час слід відмітити різну спрямованість досліджень і відсутність єдиного підходу до вирішення проблем формування та управління потенціалом підприємства, зокрема такого його виду, як ресурсний. Отже, теоретичні та практичні проблеми, пов’язані з підвищенням ефективності процесів формування та використання ресурсного потенціалу металургійних підприємств, необхідність актуалізації методичних підходів до його управління в умовах становлення постіндустріальної економіки, недостатність розробки теоретичного базису використання ресурсного потенціалу в практиці стратегічного інноваційного розвитку підприємств визначили актуальність і вибір теми, мету, завдання і напрями дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ресурсного потенціалу металургійного ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок