Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕДАГОГІЧНІ ОСНОВИ ЕТИКО-ПРАВОВОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНЬОГО ОФІЦЕРА В УМОВАХ ВИЩОГО ВІЙСЬКОВОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

ПЕДАГОГІЧНІ ОСНОВИ ЕТИКО-ПРАВОВОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНЬОГО ОФІЦЕРА В УМОВАХ ВИЩОГО ВІЙСЬКОВОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Назва:
ПЕДАГОГІЧНІ ОСНОВИ ЕТИКО-ПРАВОВОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНЬОГО ОФІЦЕРА В УМОВАХ ВИЩОГО ВІЙСЬКОВОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,05 KB
Завантажень:
60
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ Г.С.СКОВОРОДИ
КОВАЛЕНКО Денис Володимирович
УДК 378.147:34
ПЕДАГОГІЧНІ ОСНОВИ ЕТИКО-ПРАВОВОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНЬОГО ОФІЦЕРА В УМОВАХ ВИЩОГО ВІЙСЬКОВОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Харків - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській інженерно-педагогічній академії (м. Харків), Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор
Васильєва Марина Петрівна,
Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди,
професор кафедри інноваційних
педагогічних технологій.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Ягупов Василь Васильович,
Науково-методичний центр військової освіти
Міністерства оборони України, м. Київ,
начальник;
кандидат педагогічних наук
Романова Інна Анатоліївна,
Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди,
докторант.
Провідна установа Національна академія внутрішніх справ України,
кафедра педагогіки та кадрової роботи,
Міністерство внутрішніх справ України, м. Київ.
Захист відбудеться “5” червня 2006 року о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.053.04 у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С.Сковороди за адресою 61002, м. Харків,
вул. Артема 29, ауд. 216.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди (61168, м. Харків, вул. Блюхера, 2, ауд. 215 В).
Автореферат розісланий “_4_”___травня_____2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Штефан Л.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність і доцільність дослідження. Соціально-економічна ситуація, що склалася в країні, визначила нові принципи функціонування всіх ланок вітчизняної системи освіти, в тому числі й військової, котра переживає період радикальних змін, детермінованих реаліями часу. Зміни в політичному, соціальному, культурному й економічному житті країни й усього світового співтовариства вивели на перший план завдання досягнення високої ефективності навчання й виховання офіцерських кадрів в цілому і підготовки до військово-професійної діяльності зокрема.
З проголошенням 24 серпня 1991 року незалежності України держава отримала можливість мати власні Збройні сили, на які, відповідно з Конституцією (стаття 17 частина 2), покладається оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості.
Витрачаючи на утримання армії чималі кошти, суспільство очікує від Збройних сил України ефективної військово-професійної діяльності, сподівається, що представники цієї професії завжди діятимуть на користь суспільства, виконуючи функції захисників Вітчизни у відповідності до вимог, які ставить перед ними суспільство, і тих стандартів, які сформувалися у свідомості народу нашої країни.
З цією метою й розробляються певні стандарти, норми, вимоги до офіцерів, що отримали правовий статус. Проблема зв’язку моралі й права є важливою для представників військової професії, оскільки мораль і право є основними регуляторами соціального життя, а їх поєднання допомагає зрозуміти, в чому полягає змістовна основа і алгоритм застосування вимог моралі до військово-професійної діяльності.
Проблема пошуку ефективних шляхів підготовки військового фахівця – офіцера – набуває особливої актуальності, стає найважливішим напрямком науково-практичних пошуків і привертає увагу філософів, соціологів, економістів, педагогів і психологів.
У низці досліджень провідною тенденцією оновлення й розвитку змісту підготовки військових фахівців розглядається проблема розробки нових державних освітніх стандартів як системи вимог сучасного суспільства до характеру й рівня проміжних і кінцевих результатів діяльності вищої військової школи.
Наукові аспекти навчання й виховання курсантів вищих військових навчальних закладів досить широко відображено в працях багатьох педагогів і психологів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПЕДАГОГІЧНІ ОСНОВИ ЕТИКО-ПРАВОВОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНЬОГО ОФІЦЕРА В УМОВАХ ВИЩОГО ВІЙСЬКОВОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок