Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДІАГНОСТИКА ПІДПРИЄМНИЦЬКОГО РИЗИКУ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ ТЕНДЕНЦІЙ ЙОГО ЧИННИКІВ У БУДІВНИЦТВІ (НА ПРИКЛАДІ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ БУДІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ)

ДІАГНОСТИКА ПІДПРИЄМНИЦЬКОГО РИЗИКУ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ ТЕНДЕНЦІЙ ЙОГО ЧИННИКІВ У БУДІВНИЦТВІ (НА ПРИКЛАДІ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ БУДІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ)

Назва:
ДІАГНОСТИКА ПІДПРИЄМНИЦЬКОГО РИЗИКУ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ ТЕНДЕНЦІЙ ЙОГО ЧИННИКІВ У БУДІВНИЦТВІ (НА ПРИКЛАДІ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ БУДІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,20 KB
Завантажень:
325
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Харківська державна академія міського господарства
Кизилов Геннадій Іванович
УДК 338.45:69:330.131.7
ДІАГНОСТИКА ПІДПРИЄМНИЦЬКОГО РИЗИКУ
ТА ПРОГНОЗУВАННЯ ТЕНДЕНЦІЙ ЙОГО ЧИННИКІВ У БУДІВНИЦТВІ (НА ПРИКЛАДІ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ БУДІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ)
Спеціальність 08.07.03 – економіка будівництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківський державній академії міського господарства Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент
Чечетова Наталія Федорівна,
Харківська державна академія міського господарства,
доцент кафедри “Облік і аудит”
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Горєлов Дмитро Олександрович,
Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідувач кафедри економіки підприємства
кандидат економічних наук, доцент
Мовчан Анатолій Андрійович
Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, доцент кафедри організації будівельного виробництва
Провідна установа: | Науково-дослідний економічний інститут Мінекономіки України, відділ міжгалузевих та структурних проблем виробництва (м. Київ)
Захист відбудеться 17 вересня 2003 р. о _12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.089.01 в Харківській державній академії міського господарства за адресою: 61002, м. Харків, вул. Революції, 12
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії міського господарства за адресою: 61002, м. Харків, вул. Революції, 12
Автореферат розісланий 04 липня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, доцент | Лелюк Н.Є


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Трансформаційні процеси, що відбуваються в економіці України, обумовлюють нові аспекти підприємницького ризику. На створених за часів адміністративно-командної системи економічних відносин будівельних підприємствах виникла гостра необхідність визначення перспективи функціонування й розвитку. За період 1991-2001 рр. в Україні здійснено реформування відносин власності – роздержавлення сфери будівництва та інших галузей економіки, а також лібералізацію господарських зв’язків. Сформовані основи законодавчої бази, що регулюють ринкові відносини та ряд інститутів ринкової інфраструктури. У нових умовах суб’єктам підприємницької діяльності необхідно самостійно орієнтуватись на кон’юнктуру ринку та платоспроможний попит. Крім того, нестабільна економічна ситуація минулого десятиріччя обумовила ряд проблем економічного й фінансового характеру, що ставлять будівельні підприємства перед загрозою банкрутства. У Посланні Президента України до Верховної Ради України цей період називається роками кризи, що характеризується скороченням обсягу ВВП на 59,2%, реальної заробітної плати в 3,82 разів. За словами Президента України “… наявний інструментарій економічної політики, який сформовано в попередній період, ще не націлений на забезпечення якісних перетворень – інноваційного розвитку, оновлення структури виробництва, подолання глибокої диференціації доходів та ін.“.
Дослідження зарубіжних і вітчизняних учених показують, що в сучасних цивілізаційних процесах важливого значення набувають правильна постановка цілей і вміння передбачувати зміни в навколишньому середовищі. Окремі теоретичні питання цих проблем висвітлюються в працях відомих учених Д.Аакера, І.Ансоффа, І.Бланка, В.Буянова, О.Градова, В.Герасимчука, П.Дойля, П.Друкера, Е.Короткова, Б.Кузина, М.Лапусти, Р.Мертона, І.Мазура, Г.Мінцберга, М.Портера, А.Рекитара, А.Томпсона, В.Федоренко та ін., огляд яких наводить на висновок, що розвиткові кризових явищ на мікрорівні може протидіяти стратегічне прогнозування та своєчасна переорієнтація цілей залежно від тенденцій зовнішніх і внутрішніх чинників. Водночас без вирішення теоретичних проблем щодо горизонту прогнозування і ранньої діагностики небажаного напряму змін така переорієнтація неможлива.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ДІАГНОСТИКА ПІДПРИЄМНИЦЬКОГО РИЗИКУ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ ТЕНДЕНЦІЙ ЙОГО ЧИННИКІВ У БУДІВНИЦТВІ (НА ПРИКЛАДІ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ БУДІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок