Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОГНОЗУВАННЯ ОПТИМАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ М’ЯСО-МОЛОЧНОГО ВИРОБНИЦТВА В АГРАРНІЙ ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ

ПРОГНОЗУВАННЯ ОПТИМАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ М’ЯСО-МОЛОЧНОГО ВИРОБНИЦТВА В АГРАРНІЙ ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ

Назва:
ПРОГНОЗУВАННЯ ОПТИМАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ М’ЯСО-МОЛОЧНОГО ВИРОБНИЦТВА В АГРАРНІЙ ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,79 KB
Завантажень:
258
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТИТУТ
МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІКИ ТА З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ
ПОПРОЗМАН ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
УДК 637.12.4.5
ПРОГНОЗУВАННЯ ОПТИМАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ
М’ЯСО-МОЛОЧНОГО ВИРОБНИЦТВА В АГРАРНІЙ ЕКОНОМІЦІ
УКРАЇНИ
Спеціальність: 08.02.03 – “Організація управління,
планування і регулювання економікою”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Науково-дослідному економічному інституті Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України.
Наукові керівники: | КОЛЕСНИК ГРИГОРІЙ ОМЕЛЯНОВИЧ
доктор економічних наук, професор;
ГОЛОВАНОВ ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
доктор економічних наук, професор,
Український державний університет харчових технологій.
Офіційні опоненти: | Кадієвський Володимир Андрійович - доктор економічних наук, професор, Національний аграрний університет, завідуючий кафедри економічної кібернетики;
Гетьманцева Надія Данилівна - кандидат економічних наук, НДЕІ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, завідуюча сектором відділу проблем економічної стратегії, прогнозування та регулювання економіки.
Провідна установа - |
Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України, відділ проблем розвитку і розміщення сільськогосподарського виробництва
(м. Київ).
Захист відбудеться 18 січня 2002р. о 14 год. на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.801.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України (01103, МСП м. Київ – 103, бульвар Дружби Народів, 28, 5-й поверх, зал засідань).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки та з питань Європейської інтеграції України.
Автореферат розісланий “15” грудня 2001р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради А. В. Базилюк
 


Загальна характеристика роботи


Актуальність теми. Складний соціально-економічний стан за період реформування економіки України зумовив кризову ситуацію в агропромисловому комплексі, яка за десять останніх років характеризується стійким спадом обсягів виробництва тваринницької продукції.
Такий негативний розвиток агропромислового комплексу України потребує розробки заходів перетворення сільського господарства у високо розвинутий сектор економіки, однією з головних галузей якої є м’ясо-молочна. Рівень розвитку м’ясо-молочної галузі – один з головних показників стану економіки, який забезпечує продовольчу безпеку держави, впливає на економічний стан галузей АПК.
За період 1990-2000 років виробництво основних видів тваринницької продукції значно скоротилось. Якщо у 1990 році виробництво м’яса було на рівні 4,4 млн. тонн, молока – 24,5, яєць – 16,3 млн. штук, вовни – 29,8 тис. тонн, то за період 1997-1999 років їх виробництво в середньому становило; м’яса – 1,7 млн. тонн, молока – 13,8, яєць – 8,3 млн. штук, вовни – 4,9 тис. тонн.
На сучасному етапі більшість сільськогосподарських підприємств, стали самостійними, але втратили гарантовані ринки збуту тваринницької продукції. Крім цього, вони не можуть виходити на прямі зв’язки з такими продуктами як молоко і м’ясо, тому що без попередньої обробки їх важко реалізувати.
Постійно скорочується поголів’я сільськогосподарських тварин з одночасним зниженням їх продуктивності, погіршенням репродуктивних і племінних якостей і як наслідок погіршення самої продукції яку отримують від тваринницьких галузей.
Поголів’я великої рогатої худоби у 1990 році становило 24,6 млн. голів, з них 8,4 млн. голів корів, 19,4 млн. голів свиней, 8,4 млн. голів овець та кіз, 246,1 млн. голів птиці. За період з 1990 по 2000 рік поголів’я сільськогосподарських тварин значно скоротилось і у 1999 році становило, великої рогатої худоби 10,6 млн. голів, у тому числі корів 5,4 млн.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПРОГНОЗУВАННЯ ОПТИМАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ М’ЯСО-МОЛОЧНОГО ВИРОБНИЦТВА В АГРАРНІЙ ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок