Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ ТЕПЛОВИХ та ЕЛЕКТРИЧНИХ ПРОЦЕСІВ НА РЕЖИМИ МЕХАНІЗОВАНОГО ЗВАРЮВАННЯ СТАЛЕЙ У ЗАХИСНИХ ГАЗАХ

ВПЛИВ ТЕПЛОВИХ та ЕЛЕКТРИЧНИХ ПРОЦЕСІВ НА РЕЖИМИ МЕХАНІЗОВАНОГО ЗВАРЮВАННЯ СТАЛЕЙ У ЗАХИСНИХ ГАЗАХ

Назва:
ВПЛИВ ТЕПЛОВИХ та ЕЛЕКТРИЧНИХ ПРОЦЕСІВ НА РЕЖИМИ МЕХАНІЗОВАНОГО ЗВАРЮВАННЯ СТАЛЕЙ У ЗАХИСНИХ ГАЗАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,78 KB
Завантажень:
47
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НацІональний технічний університет України
„Київський політехнічний інститут"
Петрієнко Ольга Ігорівна
УДК 621.791.754
ВПЛИВ ТЕПЛОВИХ та ЕЛЕКТРИЧНИХ ПРОЦЕСІВ НА РЕЖИМИ МЕХАНІЗОВАНОГО ЗВАРЮВАННЯ СТАЛЕЙ У ЗАХИСНИХ ГАЗАХ
Спеціальність: 05.03.06 – Зварювання та споріднені технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Пентегов Ігор Володимирович,
Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАНУ,
провідний науковий співробітник
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Размишляєв Олександр Денисович,
Приазовський державний технічний університет,
м. Маріуполь, професор кафедри
"Обладнання та технологія зварювального виробництва".
кандидат технічних наук, доцент
Рижов Роман Миколайович,
Національний технічний університет України
„Київський політехнічний інститут”,
доцент кафедри "Електрозварювальні установки".
Провідна установа: Національний університет кораблебудування
імені адмірала Макарова (м. Миколаїв),
кафедра "Зварювального виробництва"
Захист відбудеться „23” жовтня 2006 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.002.15 при Національному технічному університеті України „Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, корпус 19, ауд.435.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці НТУУ „Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37.
Автореферат розісланий "19" вересня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
д.т.н., професор Л.Ф. Головко
ЗАГАЛЬНА характеристика РоБОТи
Актуальність теми. Механізоване дугове зварювання (ДЗ) електродом, що плавиться, у середовищі захисних газів займає одне з провідних місць серед способів зварювання плавленням. Незважаючи на довгий період існування даного методу зварювання, перед ним ще існують проблеми підвищення якості зварних з'єднань, продуктивності процесу, ресурсо- і енергозбереження. Досягнення цієї мети багато в чому визначається вибором параметрів режиму зварювання, які забезпечують високу якість зварного шва.
Аналіз основних методів розрахунку та вибору режимів показує, що особливо багато невикористаних можливостей знаходиться у області розрахунку теплових процесів у вильоті електрода. Дослідженням процесу плавлення, перенесення металу та зварювальних дуг присвячені роботи Б.Є. Патона, В.І. Дятлова, К.К. Хренова, А.М. Макари, М.М. Рикаліна, А.А. Єрохіна, Б.І. Медовара, Д.М. Рабкіна, Г.І. Лєскова, І.К. Походні, В.В. Фролова, А.І. Акулова, І.І. Заруби, А.Г. Потап’євського, В.С. Гвоздецького, О.В. Лебедєва, В.П. Дороніна, Н.Г. Дюргерова, В.А. Ленівкина, Б.К. Панібратцева, Є.М. Варухи, А. Леснєвича, T. Nakamura, K. Hiraoka, J.C. Amson, T.P. Quinn, R.B. Madigan та інших учених.
Проведені дослідження показали, що існуючі методи розрахунку не завжди відрізняються точністю одержаних результатів, мають значний розкид даних у рекомендаціях при виборі режимів зварювання, що приводить у ряді випадків до одержання нестабільних режимів зварювання, значній перевитраті наплавленого металу, електроенергії. Тому більшість з них вимагає модернізації та уточнень.
Тому є актуальною задача створення методик та програм автоматизованого розрахунку параметрів зварювального процесу, які дозволяють в режимі реального часу здійснювати багатоваріантні інженерно-технологічні розрахунки з метою оптимізації зварювального процесу, а також при створенні нових моделей сучасних джерел живлення (ДЖ) для розроблювачів систем керування зварювальним обладнанням. Створення методик розрахунку з урахуванням нелінійності теплофізичних параметрів процесу і хімічного складу зварювальних матеріалів, які використовуються, є актуальною задачею при дослідженні процесів плавлення електрода при зварюванні.
Актуальність теми дисертаційної роботи додатково підтверджується тим, що вона виконана у відповідності з планами наукових досліджень ІЕЗ ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ВПЛИВ ТЕПЛОВИХ та ЕЛЕКТРИЧНИХ ПРОЦЕСІВ НА РЕЖИМИ МЕХАНІЗОВАНОГО ЗВАРЮВАННЯ СТАЛЕЙ У ЗАХИСНИХ ГАЗАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок