Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ПОДАТКОВИХ ПІДХОДІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

РОЗВИТОК ПОДАТКОВИХ ПІДХОДІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Назва:
РОЗВИТОК ПОДАТКОВИХ ПІДХОДІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,63 KB
Завантажень:
80
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРИРОДООХОРОННОГО ТА КУРОРТНОГО БУДІВНИЦТВА
АНТОНОВ АНДРІЙ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
УДК 658.152 (477)
РОЗВИТОК ПОДАТКОВИХ ПІДХОДІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Спеціальність 08.10.01 – розміщення продуктивних сил і регіональна економіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Сімферополь – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Інституті економіки Дніпропетровського національного університету (м. Дніпропетровськ).


Науковий керівник:
Офіційні опоненти:
Провідна установа:
доктор економічних наук, доцент
Каламбет Світлана Валеріївна
Дніпропетровський національний технічний університет залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна,
завідуюча кафедри фінанси та банківська справа
доктор економічних наук, професор
Тян Рево Борисович,
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури (м. Дніпропетровськ)
завідувач кафедри фінанси
кандидат економічних наук, доцент
Вожжов Анатолій Павлович
Севастопольський національний технічний університет
(м. Севастополь)
завідувач кафедри фінанси та кредит
Рада по вивченню продуктивних сил НАН України (відділ регіональних проблем відтворення виробничого капіталу) (м. Київ)


Захист відбудеться 19 травня 2005 року о 14:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради К 52.079.02 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук у Національній академії природоохоронного та курортного будівництва за адресою: 95493, м. Сімферополь, вул. Київська, 181.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної академії природоохоронного та курортного будівництва за адресою: 95493, м. Сімферополь, вул. Київська, 181.
Автореферат розісланий 16 квітня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук І.В. Бережна


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Економічний прогрес національних економік, об'єктивно зумовлений ефективністю відтворювальних процесів, консолідується навколо інвестиційної діяльності, яку на сучасному етапі розглядають в обов'язковому контексті розгортання глобальних світових репродукційних механізмів, міжнародного руху капіталів.
В Україні відтворення основного капіталу, що становить матеріальну основу процесу виробництва суспільного продукту, найбільше зазнало впливу негативних наслідків зменшення обсягів інвестицій, навіть більшою мірою, ніж падіння обсягів виробництва. Ситуація ускладнювалася інерційним характером промислового відтворення з однобічним акцентом на так звані базові галузі. Проблема полягає у тому, що зношення основного капіталу на багатьох підприємствах наблизилося до крайньої межі. Продовжується процес старіння основних фондів, внаслідок чого наростає небезпека аварій та катастроф. При подальшому збереженні існуючого рівня інвестиційної активності на більш–менш тривалий період неминучою стає деградація виробничого потенціалу. Рівень інвестиційної активності практично не покриває вибуття та зносу основного капіталу, не кажучи вже про його принципове оновлення.
Серед комплексу причин, що зумовлюють такі викривлення в структурі інвестицій, куди слід віднести й загальну макроекономічну нестабільність, належить відокремити такі, як усталений зовнішньоекономічний попит на продукцію первинної переробки, обмежений попит на внутрішньому ринку на продукцію кінцевого споживання, низький рівень реальних доходів громадян, відсутність ефективних механізмів трансформації накопичень в інвестиції, державного стимулювання інвестиційної активності, в тому числі й податкових механізмів.
Все це зумовлює необхідність поглибленого дослідження теоретичних і методологічних проблем податкового регулювання інвестиційних процесів в Україні. Найбільш вагомими роботами з теорії інвестицій є праці А. Сміта, Д. Рікардо, В. Петті, Дж. Кейнса. Значний внесок у розвиток теоретичних основ інвестування зробили І.О. Бланк, О.Д. Василик, О.В. Величко, А.Ф. Гойко, Б.В. Губський, А.Г. Загородній, К.Ф. Ковальчук, І. М. Лукінов, О.В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗВИТОК ПОДАТКОВИХ ПІДХОДІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок