Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЛАНУВАННЯ ТА РЕГУЛЮВАННЯ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

ПЛАНУВАННЯ ТА РЕГУЛЮВАННЯ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

Назва:
ПЛАНУВАННЯ ТА РЕГУЛЮВАННЯ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,46 KB
Завантажень:
485
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ім. В.Н. КАРАЗІНА
ТАУКЕШЕВА ТЕТЯНА ДАУЛЕДКІРІЇВНА
УДК 336.143.23
ПЛАНУВАННЯ ТА РЕГУЛЮВАННЯ
МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ
Спеціальність 08.02.03. - "Організація управління, планування і регулювання економікою"
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків - 2001


Дисертація є рукописом
Робота виконана в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | - доктор економічних наук, професор Бабич Володимир Петрович,
Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна, завідувач кафедрою економіки та менеджменту
Офіційні опоненти | доктор економічних наук, професор Яковлєв Анатолій Іванович, Національний політехнічний університет "ХПІ" (м.Харків), завідувач кафедри економіки та маркетингу
кандидат економічних наук, доцент Ареф'єв Олег Вікторович, Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту та бізнесу завідувач кафедри менеджменту
Провідна установа | Харківський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту
Захист дисертації відбудеться "05" квітня 2001 року о 1515 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.051.01 Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна за адресою:
61077, м. Харків-77, пл. Свободи, 4, ауд. V-67.
З дисертацією можна ознайомитися в Центральній науковій бібліотеці Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна за адресою:
61077, м. Харків-77, майдан Свободи, 4.
Автореферат розісланий “ 05 ” березня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради | В.М. Соболєв


Загальна характеристика дисертаційної роботи
Актуальність теми. В теперішній час однією з найважливіших у фінансовій політиці України є проблема функціонування місцевих бюджетів.
Проблеми їх функціонування на сучасному етапі мають багато аспектів, це в першу чергу розподіл повноважень та коштів між різними рівнями бюджетної системи, проблема розширення доходної бази бюджетів, проблема підвищення ефективності бюджетних видатків та ін.
Нестабільність дохідної бази місцевих бюджетів, відсутність ефективного механізму міжрегіонального перерозподілу державних прибутків, значні відмінності в рівні економічного розвитку регіонів, умовах життя в них потенційно ведуть до соціальних конфліктів і політичної нестабільності. Вантаж проблем, що накопичилися, негативно позначається на розвитку регіонів.
Аналіз проблем місцевих бюджетів є досить актуальною проблемою і досліджується багатьма українськими та іноземними вченими. Серед них: Вагнер А., Р.Фон Кауфман, Лебедєв В.А., Озеров І.Х., Гензель П., Твердохлєбов В.М., Сірінов М.А., Тіктін Г.І.. Чернеховський В.Д., Поляк Г.Б., Чижов К.Я., Павлова Л.П., Василик О.Д., Гальчинський А.С., Геец В.М., Даниленко А.І., Єпіфанов А.О., Заруба О.Д., Кравченко В.І., Лукінов І.І., Мороз А.М., Москаленко В.П., П'ятаченко Г.О., Савлук М.І., Сало І.В., Суторміна В.М., Александров А.М., Вознесенський Е.О., Дяченко В П., Коломін Є.В., Лушін С.І., Павлова Л.П., Радіонова В.М., Сичов М.Г. та ряд інших.
Аналіз підходів до теоретичного обгрунтування та практичного впровадження наукових досягнень в галузі бюджету дає змогу визначити, що проблема функціонування місцевих бюджетів є актуальною і вимагає подальшого дослідження, розробки і впровадження нових форм і методів функціонування що сприятимуть стабілізації та розвитку економіки держави. Особливої уваги заслуговує питання підвищення самостійності місцевих органів влади та побудови її основи у формі відповідних фондів фінансових ресурсів. Також потребує вдосконалення система функціонування регіональних бюджетів в аспекті підвищення ефективності використання бюджетних коштів. Ці питання зараз актуальні і обговорюються в широких наукових колах, однак постійна зміна законодавчої бази не дає змоги розробити відповідний практично-методологічний апарат, який би забезпечував ефективне функціонування місцевих бюджетів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: ПЛАНУВАННЯ ТА РЕГУЛЮВАННЯ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок