Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВІДВЕДЕННЯ ПРОМИВНОЇ ВОДИ ІЗ ШВИДКИХ ФІЛЬТРІВ ПОРИСТИМИ ТРУБАМИ

ВІДВЕДЕННЯ ПРОМИВНОЇ ВОДИ ІЗ ШВИДКИХ ФІЛЬТРІВ ПОРИСТИМИ ТРУБАМИ

Назва:
ВІДВЕДЕННЯ ПРОМИВНОЇ ВОДИ ІЗ ШВИДКИХ ФІЛЬТРІВ ПОРИСТИМИ ТРУБАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,89 KB
Завантажень:
346
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ТЕЛЬПІС ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ
УДК 628. 16. 067
ВІДВЕДЕННЯ ПРОМИВНОЇ ВОДИ ІЗ ШВИДКИХ ФІЛЬТРІВ ПОРИСТИМИ ТРУБАМИ
Спеціальність 05.23.04 –водопостачання, каналізація
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса - 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській державній академії будівництва і архітектури (ОДАБА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник -
Офіційні опоненти:
Захист відбудеться 11.06.2008 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.085.03 в Одеській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідрихсона, 4.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці ОДАБА за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідрихсона, 4.
Автореферат розісланий 06.05. 2008 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент В.М. Пивонос


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одержання води високої якості є однією з найважливіших проблем не тільки для України, але й для усього світу. Право на забезпечення питною водою, якість якої відповідає державним стандартам, закріплено Законом України "Про питну воду і питне водопостачання". В усьому світі вимоги до якості питної води постійно зростають. Україна, вставши на шлях інтеграції в Європейське співтовариство, також прагне гармонізувати свої нормативні документи в області питного водопостачання з аналогічними актами, що діють у європейських країнах.
На водоочисних станціях фільтри - найбільш дорогі і складні споруди, від яких залежить не тільки якість води, але й економічні показники очищення. На роботу фільтрів істотно впливає один з його конструктивних елементів - система відведення промивної води.
Основними недоліками відомих конструкцій є нерівномірне відведення води при промиванні, віднесення завантаження, велика висота шару води, який залишається у фільтрі після промивання, що приводить до погіршення якості фільтрату на початку фільтроциклу. Неповне відведення промивної води приводить до того, що забруднення, винесені з завантаження при її регенерації, залишаються у фільтрі й створюють кірку забруднень, що скорочує фільтроцикл і приводить до збільшення об’єму води, затрачуваної на власні нестатки очисної станції, що визначає й екологічні аспекти проблеми.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота зв'язана з пріоритетними напрямками розвитку науки і техніки, визначеними в Законі України "Про пріоритетні напрямки розвитку науки і техніки", п.3 "Збереження навколишнього середовища (довкілля) та сталий розвиток" і п.6 " Новітні технології і ресурсозберігаючі технології в енергетиці, промисловості й агропромисловому комплексі ". Крім того, робота виконувалася відповідно до плану науково - дослідних робіт Одеської державної академії будівництва і архітектури "Пористі конструкції для водопровідних очисних споруд " (держ. реєстрація № 0104 U 007334).
Мета і задачі досліджень. Метою дисертаційної роботи є наукове обґрунтування і розробка нових і більш досконалих пористих конструкцій відвідних систем швидких фільтрів, що потребувало рішення наступних задач:
· обґрунтування доцільності використання пористих трубчастих конструкцій для відведення промивної води;
· на підставі теоретичного аналізу розробка нових конструкцій відвідних систем швидких фільтрів;
· створення наближених математичних моделей роботи пористих збірних труб для безнапірного і напірного режимів, що працюють з перемінним перетину по довжині та розробка інженерних методик їх розрахунку;
· проведення лабораторних та промислових досліджень пористих труб для перевірки математичних моделей і методик розрахунку;
· техніко-економічні дослідження пористих відвідних конструкцій для вибору основних розмірів пористих труб;
· апробація розроблених конструкцій відведення промивної води у виробничих умовах;
· розробка рекомендацій з проектування, монтажу й експлуатації трубчастих відвідних систем.
Об'єкт дослідження - системи відведення промивної води із швидких водоочисних фільтрів і фільтрів водопiдготовки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВІДВЕДЕННЯ ПРОМИВНОЇ ВОДИ ІЗ ШВИДКИХ ФІЛЬТРІВ ПОРИСТИМИ ТРУБАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок