Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> особливості розподілення витрат ТА тарифоутворення на підприємствах поштового зв’язку

особливості розподілення витрат ТА тарифоутворення на підприємствах поштового зв’язку

Назва:
особливості розподілення витрат ТА тарифоутворення на підприємствах поштового зв’язку
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,70 KB
Завантажень:
431
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Одеська національна академія зв'язку ім. О.С. Попова
Кузнецова Людмила Володимирівна
УДК 338.47:656.8
особливості розподілення витрат
ТА тарифоутворення
на підприємствах поштового зв’язку
08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській національній академії зв'язку ім. О.С. Попова
Державного комітету зв'язку та інформатизації України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Князєва Ніна Олексіївна,
Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова,
завідуюча кафедрою управління проектами та системного аналізу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
бельтюков Євген Афанасійович,
Одеський національний політехнічний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економіки підприємств
кандидат економічних наук, доцент
Гурченков Олександр Петрович,
Український державний морський технічний
університет ім. адмірала Макарова Міністерства
освіти і науки України, завідувач кафедри
економіки й організації виробництва
Провідна установа Дніпропетровський національний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра економіки підприємства, м. Дніпропетровськ
Захист відбудеться 7 травня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К41.816.03 в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С.Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1.
Автореферат розісланий 01.04.2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Орлов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Економічна ситуація, що склалася сьогодні в Україні, характеризується розвитком ринкових відносин в управлінні діяльністю багатьох сфер економіки. Виникнення конкурентного середовища на ринку послуг поштового зв’язку України є визначальним фактором, що впливає на хід розвитку поштового зв’язку та підвищення ефективності його роботи.
До числа основних факторів підвищення ефективності роботи підприємств (операторів) поштового зв'язку слід віднести зростання обсягів надаваних послуг, отже, збільшення доходів, прибутку та режим економії всіх видів ресурсів з дотриманням нормативів якості. Крім факторів приросту доходів та прибутку за рахунок збільшення тарифів на підвищення ефективності, в першу чергу, впливають продуктивність праці і собівартість послуг. Зменшення собівартості послуг поштового зв'язку чинить незрівнянно більший ефект на показники прибутку і результативності діяльності оператора поштового зв’язку, ніж тільки збільшення прибутковості за рахунок розширення виробництва і продажу послуг та збільшення тарифів на послуги. Визначення можливих шляхів удосконалення принципів роботи і покращення тим самим результативності діяльності оператора поштового зв'язку потребує дослідження й аналізу основних показників діяльності ринку послуг поштового зв'язку.
Питання аналізу ринку послуг поштового зв'язку постійно привертають увагу вчених-економістів. Ці питання розглядаються в наукових працях вітчизняних і зарубіжних вчених: Брейлі Р., Володіної О.Є., Гарайкіної Т.І., Горелик М.А., Губіна М.М., Кейнса Дж., Князєвої Н.О., Орлова В.М., Потапової-Синько Н.Ю., Редькіна О.С., Резникової Н.П., Сайфутдінова А.Ф., Срапіонова О.С., Тихонової А.Ф. та інших. Вони привнесли багато провідних ідей, що були використані при дослідженні ринку послуг зв'язку в різних країнах. Незважаючи на це, існує ряд невирішених проблем, де важливою серед них є відсутність науково обґрунтованих підходів до розподілення витрат та тарифоутворення в поштовому зв'язку, які враховують особливості технологічних процесів надання послуг.
Проблема розподілення витрат та тарифоутворення існувала і в умовах виключно державної форми власності в поштовому зв'язку України, але з розвитком ринку вона набула особливо важливого значення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: особливості розподілення витрат ТА тарифоутворення на підприємствах поштового зв’язку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок