Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ ОРНОГО АГРЕГАТУ НА БАЗІ ГУСЕНІЧНОГО ТРАКТОРА З БЕЗСТУПЕНЕВИМ МЕХАНІЗМОМ ПОВОРОТУ

ПІДВИЩЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ ОРНОГО АГРЕГАТУ НА БАЗІ ГУСЕНІЧНОГО ТРАКТОРА З БЕЗСТУПЕНЕВИМ МЕХАНІЗМОМ ПОВОРОТУ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ ОРНОГО АГРЕГАТУ НА БАЗІ ГУСЕНІЧНОГО ТРАКТОРА З БЕЗСТУПЕНЕВИМ МЕХАНІЗМОМ ПОВОРОТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,44 KB
Завантажень:
281
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Лебедєв Сергій Анатолійович
УДК 629.1.075
ПІДВИЩЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ ОРНОГО АГРЕГАТУ НА БАЗІ ГУСЕНІЧНОГО ТРАКТОРА З БЕЗСТУПЕНЕВИМ МЕХАНІЗМОМ ПОВОРОТУ
Спеціальність 05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеню кандидата технічних наук
Мелітополь – 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: Заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Александров Євген Євгенович, Національний технічний університет ”Харківський політехнічний інститут”, професор кафедри колісних та гусеничних машин.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Дідур Володимир Аксентійович, Таврійський державний агротехнологічний університет, завідувач кафедри гідравліки та теплотехніки;
Кандидат технічних наук, доцент Артьомов Микола Прокопович,
Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка , доцент кафедри “Трактори і автомобілі”
Захист відбудеться “28” березня 2008 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К18.819.01 при Таврійському державному агротехнологічному університеті за адресою: 72312, Запорізька обл., м. Мелітополь, пр-т Б.Хмельницького,18.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Таврійського державного агротехнологічного університету за адресою: 72312, Запорізька обл., м. Мелітополь, пр-т Б.Хмельницького,18.
Автореферат розісланий “18” лютого 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Т.Діордієв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним з найважливіших резервів підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва є виконання технологічних процесів у задані агротехнічні строки. Велика роль у вирішенні цього завдання приділяється гусеничним тракторам, зайнятим 65...70% часу на орних роботах. Недоліки гусеничних тракторів в експлуатації по стійкості руху при агрегатуванні з плугом, підвищеній витраті палива при русі на гоні і поворотах наприкінці гонів обумовлені в основному конструкцією механізмів повороту. тенденція створення світовими тракторобудівними фірмами гусеничних тракторів з безступеневими гідрооб'ємними механізмами повороту (ГОП) дозволяє підвищити їх маневреність, паливну економічність і продуктивність. Однак, до цього часу недостатньо інформації про їх експлуатаційні властивості на орних роботах.
Таким чином, дослідження з підвищення експлуатаційно-технологічних показників орних агрегатів на базі гусеничного трактора з безступеневим механізмом повороту є актуальними і перспективними для механізації сільськогосподарського виробництва України.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась у відповідності до Державної програми “Виробництво технологічних комплексів машин і обладнання для агропромислового комплексу в 1998 – 2005 роках”, розробленою відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 1 грудня 1997 року "Про розвиток сільськогосподарського машинобудування та забезпечення агропромислового комплексу конкурентоспроможною технікою"; пріоритетних напрямків розвитку сільського господарства Харківської області в 2001 – 2005 роках та на період до 2010 року і відповідно договорів “Періодичні і типові випробування нових і модернізованих тракторів виробництва ХТЗ” (договори № 70/219, № 70/276, № 70/27-23 – замовник ВАТ “ХТЗ ім. С. Орджонікідзе”). Результати роботи спрямовані на реалізацію концепції Державної програми з технічної політики в агропромисловому комплексі на період до 2010 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України № 93-Р від 15 лютого 2006 року.
Мета задачі дослідження. Метою роботи є підвищення експлуатаційно-технологічних показників орного агрегату на базі гусеничного трактора з безступеневим механізмом повороту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ ОРНОГО АГРЕГАТУ НА БАЗІ ГУСЕНІЧНОГО ТРАКТОРА З БЕЗСТУПЕНЕВИМ МЕХАНІЗМОМ ПОВОРОТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок