Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Вплив локальних ПОшкоджень захисного шару бетону в стиснутих залізобетонних елементах на напружЕно-деформований стан арматури

Вплив локальних ПОшкоджень захисного шару бетону в стиснутих залізобетонних елементах на напружЕно-деформований стан арматури

Назва:
Вплив локальних ПОшкоджень захисного шару бетону в стиснутих залізобетонних елементах на напружЕно-деформований стан арматури
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,63 KB
Завантажень:
392
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
залізничного транспорту
Ле МІНЬ ЛОНГ
УДК 624.012.35, 624.012.4, 539.319
 
Вплив локальних ПОшкоджень захисного шару бетону в стиснутих залізобетонних елементах
на напружЕно-деформований стан арматури
05.23.01 - будівельні конструкції, будівлі та споруди
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ХАРКІВ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі будівельних конструкцій Харківської державної академії міського господарства Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: – Офіційні опоненти: – – Провідна установа: – кандидат технічних наук, доцент ШАПОВАЛОВ Олександр Микитович, доцент кафедри будівельних конструкцій Харківської державної академії міського господарства. доктор технічних наук, професор ФОМИЦЯ Леонід Миколайович, завідувач кафедри будівельних конструкцій Сумського державного аграрного університету; кандидат технічних наук, доцент Ізбаш Михайло Юрійович, доцент кафедри залізобетонних і кам'яних конструкцій Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури. Полтавський державний технічний університет імені Юрія Кондратюка, кафедра залізобетонних і кам'яних конструкцій Міністерства освіти і науки України, м. Полтава.
Захист дисертації відбудеться “ 31 ” травня 2001 р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.02 при Харківській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Харківської державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий “ 28 ” квітня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент Є.М.Єрмак
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Поширені в практиці будівництва та експлуатації залізобетонні стиснуті елементи в ряді випадків мають пошкодження у вигляді руйнування захисного шару бетону вздовж робочої арматури. Ці пошкодження пов'язані з механічними, хімічними, технологічними та іншими причинами. В зв'язку з цим постає проблема оцінки несучої здатності таких пошкоджених елементів, тобто розрахувати їх залишкову міцність, на основі чого розробляється та або інша схема підсилення. В нормативній та довідковій літературі дані питання спрощуються або не приймаються до уваги. Витрати на елементи підсилення не завжди оправдані. А це додатковий метал, арматура, бетон та трудомісткість робіт. Тому тема дисертації має важливе народно-господарче значення.
Зустрічаються випадки відшарування захисного шару бетону, викликані пожежею. У цьому випадку також необхідно оцінювати експлуатаційні характеристики перерізів з урахуванням зниження рівня зчеплення бетону з арматурою і з урахуванням зменшення всього бетонного перерізу. При оцінці впливу ступеня оголення арматури на загальну несучу здатність залізобетонного ослабленого стиснутого елемента дуже важливо визначити залежність деформацій арматури від деформацій бетону у всьому етапі завантаження, тому в дисертації даному питанню приділяється найбільша увага. Проведені експериментальні дослідження дозволили підтвердити теоретичні висновки щодо процесу розвитку деформацій в арматурі при локальному відшаруванні захисного шару бетону.
Існуючі методи вивчення зусиль зчеплення між бетоном та арматурою базуються в основному на розгляді розтягнутих залізобетонних елементів, а потім ці результати переносяться на характеристики міцності та деформативності стиснутих елементів, що не можна вважати правомірним підходом в рішенні поставленої у дисертації задачі.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота виконана за тематикою науково-дослідної роботи кафедри будівельних конструкцій Харківської державної академії міського господарства: “Реконструкція, ремонт та підсилення промислових і цивільних будівель та споруд”, та за координаційним планом Міністерства освіти і науки України, розділ 21 – “Створення нових технологій, методів організації та механізації будівельних процесів, що забезпечують ефективність будівництва та модернізацію будівель і споруд”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Вплив локальних ПОшкоджень захисного шару бетону в стиснутих залізобетонних елементах на напружЕно-деформований стан арматури

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок