Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НІЗДРЮВАТЕ СКЛО НА ОСНОВІ СУМІШЕЙ, ЩО МІСТЯТЬ ПРОДУКТИ СПАЛЮВАННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

НІЗДРЮВАТЕ СКЛО НА ОСНОВІ СУМІШЕЙ, ЩО МІСТЯТЬ ПРОДУКТИ СПАЛЮВАННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

Назва:
НІЗДРЮВАТЕ СКЛО НА ОСНОВІ СУМІШЕЙ, ЩО МІСТЯТЬ ПРОДУКТИ СПАЛЮВАННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,69 KB
Завантажень:
212
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ГЕРМАШ Катерина Михайлівна
УДК 666.19:677.522:691.3:691.5
НІЗДРЮВАТЕ СКЛО НА ОСНОВІ СУМІШЕЙ, ЩО МІСТЯТЬ ПРОДУКТИ СПАЛЮВАННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ
05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
 
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі технології будівельних конструкцій та виробів Київського національного університету будівництва і архітектури.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, професор
Гоц Володимир Іванович,
Київський національний університет будівництва і
архітектури,
професор кафедри технології будівельних конструкцій
та виробів
Офіційні опоненти– | доктор технічних наук, професор
Федоркін Сергій Іванович,
Національна академія природоохоронного і курортного будівництва, м. Сімферополь, ректор, зав. кафедрою технології будівельних конструкцій і будівельних матеріалів – | кандидат технічних наук, доцент
Фальковська Тамара Іванівна,
Національний технічний університет України “КПІ”, м. Київ,
доцент кафедри хімічної технології кераміки і скла
Провідна установа– | Національний університет “Львівська політехніка”
Міністерства освіти та науки України, кафедра будівельного виробництва, м. Львів |
Захист відбудеться “24” травня 2006 р. о 1300 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.05 “Підвалини та фундаменти. Будівельні матеріали та вироби” Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий “14” квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., доц. Блажіс Г.Р.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сьогоднішній день надзвичайно актуальною залишається проблема енерго- та ресурсозбереження. Підвищення вимог до термічного опору зовнішніх огороджуючих конструкцій є одним зі шляхів вирішення даної проблеми в будівельній галузі та житлово-комунальній сфері народного господарства. Забезпечення необхідного термічного опору будівель досягається використанням багатошарових стінових конструкцій з ефективними утеплювачами. Це, у свою чергу, вимагає значних обсягів виробництва ефективних теплоізоляційних матеріалів. Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує широкий спектр теплоізоляційних матеріалів. Проте більшість з них лише частково відповідає сучасним жорстким вимогам щодо власне теплозахисних властивостей, міцності, екологічної та пожежної безпеки, і тому на сьогоднішній день існує значний попит на ефективні теплоізоляційні неорганічні матеріали.
Одним із матеріалів, що найбільш повно відповідає вимогам сучасного будівництва, є ніздрювате скло, відоме як піноскло. Проте значні енерго- та ресурсовитрати класичної технології його виробництва і обумовлена цим висока вартість стримують широке використання ніздрюватого скла у будівництві. Розширення сировинної бази за рахунок використання вторинної сировини, зокрема, золи та шлаку від спалювання твердих побутових відходів, а також одержання ніздрюватого скла безпосереднім спучуванням сировинних шихт є передумовою розробки ефективної технології виробництва ніздрюватого скла, яка також дозволить утилізувати зазначені відходи.
Подібність хіміко-мінералогічного складу золи та шлаку від спалювання твердих побутових відходів до характеристик сировинних шихт на основі чистого скла і наявність у складі цих відходів сполук, потенційно здатних до газоутворення при випалі, дозволило висунути наукову гіпотезу про можливість виготовлення ніздрюватого скла з використанням золи і шлаку, процеси силікатоутворення яких в присутності додаткових лужних компонентів забезпечують утворення необхідної кількості силікатного розплаву та газоподібної фази, що обумовлює формування поризованого штучного каменю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: НІЗДРЮВАТЕ СКЛО НА ОСНОВІ СУМІШЕЙ, ЩО МІСТЯТЬ ПРОДУКТИ СПАЛЮВАННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок