Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ВІДНОВЛЮВАЛЬНОЇ ЕНЕРГІЇ НА ОБ’ЄКТАХ ПРОМИСЛОВОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ СИРІЇ

ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ВІДНОВЛЮВАЛЬНОЇ ЕНЕРГІЇ НА ОБ’ЄКТАХ ПРОМИСЛОВОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ СИРІЇ

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ВІДНОВЛЮВАЛЬНОЇ ЕНЕРГІЇ НА ОБ’ЄКТАХ ПРОМИСЛОВОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ СИРІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,96 KB
Завантажень:
468
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОЛIТЕХНIЧНИЙ УНIВЕРСИТЕТ
Айман Аль Уста
662.987:697.7
ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ВІДНОВЛЮВАЛЬНОЇ ЕНЕРГІЇ НА ОБ’ЄКТАХ ПРОМИСЛОВОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ СИРІЇ
Спеціальність 05.14.06 – технічна теплофізика та промислова теплоенергетика
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2003
Дисертацією є р у к о п и с.
Р о б о т а в и к о н а н а в Одеському національному політехнічному університеті (ОНПУ) Міністерства освіти та науки України.
Н а у к о в и й к е р і в н и к:
Доктор технічних наук, професор Мазуренко Антон Станіславович, Одеський національний політехнічний університет Міністерства освіти та науки України, завідувач кафедри теплових електричних станцій та енергозберігаючих технологій, директор енергетичного інституту ОНПУ.
О ф і ц і й н і о п о н е н т и:
1. Доктор технічних наук, професор Дорошенко Олександр Вікторович, Одеська державна академія холоду Міністерства освіти та науки України, професор кафедри технічної термодинаміки.
2. Кандидат технічних наук, доцент Пуховий Іван Іванович, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти та науки України, доцент кафедри теоретичної та промислової теплотехніки.
П р о в і д н а у с т а н о в а – Харківський національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти та науки України.
З а х и с т в і д б у д е т ь с я 16 вересня 2003 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.052.04 в Одеському національному політехнічному університеті за адресою:
65044, м. Одеса, проспект. Шевченка, 1, тел. 288-205
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Одеського національного політехнічного університету Міністерства освіти та науки України.
Автореферат розісланий 29 липня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кравченко В.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Основним джерелом для виробництва теплової та електричної енергії в теперішній час є органічне паливо, використання якого передбачає викиди у атмосферу продуктів спалення, які викликають небезпечний глобальними екологічними наслідками парниковий ефект. З урахуванням дефіциту паливно-енергетичних ресурсів, який гостро відчувається в усьому світі, а також у зв’язку зі зростанням вартості виробництва електроенергії на теплових та атомних електричних станціях, більш жорсткими вимогами екологічного та соціального характеру, актуальною є проблема вдосконалення енерго- та ресурсозберігаючих технологій. Вказані проблеми характерні і для Сирії, де тільки в малій енергетиці споживається біля 50 % енергоресурсів, а ефективність використання природного газу, при обмежених власних його ресурсах, в системах теплопостачання становить близько 40 %. Крім того, енергетичні об’єкти є систематичним джерелом забруднення повітряного басейну, що стимулює дослідження спрямовані на розробку прогресивних екологічно безпечних енерготехнологій.
Використання відновлювальних джерел енергії, в першу чергу сонячної енергії, на об’єктах промислового теплопостачання дозволить покращити екологічний стан, оскільки заміщення теплового навантаження котельних за рахунок сонячної енергії дозволить зменшити об’єм теплових скидів та викидів продуктів спалення в навколишнє середовище, вирішити соціальні проблеми в регіонах Сирії, де відсутнє централізоване енергопостачання, зекономити органічне паливо та ввести в дію виробничий потенціал нерентабельних підприємств, при одночасному вирішенні проблеми зайнятості населення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Тема роботи пов’язана з Національною програмою Сирії щодо розвитку нетрадиційної енергетики, з Законами України „Про енергозбереження”, „Про пріоритетні напрямки розвитку науки і техніки” та з регіональною програмою енергозбереження по Одеській області. Робота виконана за напрямком міжнародної програми INTAS, спрямованої на розробку енергозберігаючих екологічно чистих технологій, її тематика та зміст відповідають задачам державної програми “TASIS” Енергоцентру ЄС в Україні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ВІДНОВЛЮВАЛЬНОЇ ЕНЕРГІЇ НА ОБ’ЄКТАХ ПРОМИСЛОВОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ СИРІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок