Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> економічна ефективність молочного скотарства степової зони Автономної республіки Крим в умовах

економічна ефективність молочного скотарства степової зони Автономної республіки Крим в умовах

Назва:
економічна ефективність молочного скотарства степової зони Автономної республіки Крим в умовах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,81 KB
Завантажень:
442
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний науковий центр
„інститут аграрної економіки”
УкраїнськОЇ академіЇ аграрних наук
Паштецький володимир Степанович
УДК 330.131.5:636.034:633.2.03(477.75)
економічна ефективність
молочного скотарства степової зони
Автономної республіки Крим в умовах
інтенсифікації лукопасовищного
кормовиробництва
08.00.03. – економіка та управління національним господарством
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Кримському інституті агропромислового виробництва Української академії аграрних наук
Науковий керівник: |
доктор економічних наук, академік УААН
Ситник Віктор Петрович,
Українська академія аграрних наук,
перший віце-президент
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Мостенська Тетяна Леонідівна,
Національний університет харчових технологій
Міністерства освіти і науки України,
декан факультету економіки і менеджменту,
завідувач кафедри менеджменту
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Коржинський Михайло Пахомович,
Національний науковий центр
“Інститут аграрної економіки”,
старший науковий співробітник
відділу форм господарювання
Захист відбудеться «__» ______________02.07. 2008 р. о ___ 13_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.350.01 Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 3-й поверх, конференц-зал, кім. 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680,
м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 2-й поверх, кім.212.
Автореферат розісланий «__» _________________01.06. 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук О.Г. Шпикуляк


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Автономна Республіка Крим значно поступається іншим регіонам України за показником забезпечення населення молочною продукцією. Протягом останніх шістнадцяти років обсяги виробництва молока та молочної продукції в регіоні знизилися в 2,7 раза, а споживання молока зменшилося від 330 до 179,5 кг на душу населення. Навіть його імпорт і постачання з інших регіонів України не вирішили питання повноцінного забезпечення місцевого населення та відпочиваючих у Криму цим важливим продуктом харчування.
Проблему підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва і зокрема молочного скотарства вивчали вчені-економісти
П.Т. Саблук, В.П. Ситник, В.Н. Зимовець, Т.Л. Мостенська, В.Я. Месель-Веселяк, П.С. Березівський, М.П. Коржинський, М.М. Ільчук, С.Й. Кутіков, Е.К. Кравцов та ін.
Однак ще недостатньо досліджені питання організаційно-економічних напрямів підвищення ефективності виробництва за умов утримання поголів’я корів на культурних пасовищах, що дає значну економію живої та уречевленої праці, транспортних витрат, забезпечує фізіологічні потреби тварин у активному моціоні.
Питання підвищення ефективності виробництва молока, вирощування кормів на луках і культурних пасовищах та їх раціонального використання вимагають поглиблених наукових досліджень, пошуку організаційно-економічних шляхів удосконалення діяльності галузі молочного скотарства та здешевлення кормовиробництва, що й визначає актуальність теми дисертаційного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є складовою частиною НТП «Науково-методологічне забезпечення підвищення економічної ефективності та розвитку соціально спрямованого аграрного виробництва» плану науково-дослідних робіт Кримського інституту агропромислового виробництва Української академії аграрних наук за завданням “Підвищення економічної ефективності використання пасовищ при виробництві продукції скотарства” (номер державної реєстрації 0106U008747), керівником і виконавцем якого був автор.
Мета і завдання дослідження. Метою дослідження є обґрунтування організаційно-економічних напрямів підвищення економічної ефективності виробництва молока в умовах інтенсифікації лукопасовищного кормовиробництва, спрямованого на забезпечення адаптації виробників продукції молочного скотарства до конкурентного ринкового середовища.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: економічна ефективність молочного скотарства степової зони Автономної республіки Крим в умовах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок