Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ЗМИВУ ПРОДУКТІВ ЗБАГАЧЕННЯ З ОДНОЧАСНИМ ОЧИЩЕННЯМ ОБОРОТНОЇ ВОДИ

ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ЗМИВУ ПРОДУКТІВ ЗБАГАЧЕННЯ З ОДНОЧАСНИМ ОЧИЩЕННЯМ ОБОРОТНОЇ ВОДИ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ЗМИВУ ПРОДУКТІВ ЗБАГАЧЕННЯ З ОДНОЧАСНИМ ОЧИЩЕННЯМ ОБОРОТНОЇ ВОДИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,97 KB
Завантажень:
404
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ГЕОТЕХНІЧНОЇ МЕХАНІКИ
ім. М.С. Полякова
ШЕВЧЕНКО Олександр Іванович
УДК [622.75:621.928:532.5](043.3)
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ЗМИВУ
ПРОДУКТІВ ЗБАГАЧЕННЯ З ОДНОЧАСНИМ ОЧИЩЕННЯМ
ОБОРОТНОЇ ВОДИ
05.15.11 – "Фізичні процеси гірничого виробництва"
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова Національної академії наук України (ІГТМ НАН України)
Науковий керівник
доктор технічних наук, професор
Туркенич Олександр Михайлович,
Національний гірничий університет України
Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри
(м. Дніпропетровськ)
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор,
Сокіл Олександр Михайлович,
товариство з обмеженою відповідальністю
"Завод цирконових вогнетривів",
голова ради директорів
(м. Вільногірськ)
кандидат технічних наук
Гарковенко Євген Євгенович,
управління по якості вугілля
Державного підприємства "Донецьквугілля",
начальник управління
(м. Донецьк)
Провідне підприємство: Донецький національний технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра збагачення корисних копалин
(м. Донецьк)
Захист відбудеться "17" жовтня 2003 р. о 12-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.188.01 Інституту геотехнічної механіки НАН України за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, вул. Сімферопольська, 2-А, факс (056) 462426.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту геотехнічної механіки НАН України за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, вул. Сімферопольська, 2-А.
Автореферат розісланий 15 вересня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук Перепелиця В.Г.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Переробка мінеральної сировини включає використання методів збагачення з застосуванням води. Характерною рисою технологічної схеми є велика кількість устаткування: грохоти, сепаратори, де технологічні потоки реалізуються під дією води, яка подається з необхідною для даних умов швидкістю із змивних пристроїв. При цьому ефективність збагачення визначається стабільністю процесів змиву продуктів збагачення, вплив яких істотний для режимів роботи збагачувальних апаратів.
Необхідною умовою нормальної роботи збагачувального устаткування є безупинний рух води в його робочій зоні, тому номінальний режим змиву продуктів збагачення визначається мінімально необхідною для даних технологічних умов кількістю води, стабільністю її витрат і потрібною швидкістю подачі.
Оптимальні показники збагачення можуть бути досягнуті при подачі в робочу зону устаткування чистої технічної води. Однак, з огляду на її дефіцит, на збагачувальних фабриках використовують оборотну воду, у якій, як відомо, містяться дрібні, 0-1 мм, і великі, більш 1 мм, тверді частки. Наявність дрібних часток даремно збільшує навантаження на збагачувальні машини по твердому від 15 до 60 %, що в значній мірі погіршує показники збагачення.
Присутність в оборотній воді великих часток, здатних засмітити і перекрити робочу зону устаткування, виконану у вигляді вузьких зазорів, приводить до порушення технологічних процесів і, як результат, погіршенню показників збагачення.
Існуючі в даний час технічні рішення не дозволяють виконувати перераховані вимоги, а також не забезпечують захист робочої зони збагачувальних машин від засмічення твердими частками.
Витрати на очищення і ремонт устаткування підвищують вартість кінцевої продукції збагачувальних підприємств. Зниження подібних витрат можливе за рахунок удосконалення як основних так і підготовчих, а також допоміжних процесів, що забезпечують захист збагачувальних апаратів від засмічення і підвищення ефективності їхньої роботи. Це особливо важливо для збагачувальних машин, робоча зона яких виконана у вигляді вузьких зазорів. Серед основних вимог до впровадження нових технологій, що вирішують ці задачі, істотне значення мають мінімум енерговитрат, надійність і економічність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ЗМИВУ ПРОДУКТІВ ЗБАГАЧЕННЯ З ОДНОЧАСНИМ ОЧИЩЕННЯМ ОБОРОТНОЇ ВОДИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок