Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЕКТАМИ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ

УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЕКТАМИ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЕКТАМИ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,17 KB
Завантажень:
432
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
УПРАВЛЕНИЕ ИНВЕСТИЦИОННЫМИ ПРОЕКТАМИ ПРЕДПРИЯТИЙ В УСЛОВИЯХ РЫНОЧН
ОЙ ТРАНСФОРМАЦИИ ЭКОНОМИКИ


ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
юлегіна ірина валеріївна
УДК 658.14/17
УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЕКТАМИ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВОЇ
ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 08.06.02 – підприємництво, менеджмент та маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському державному економічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Бондаренко Людмила Миколаївна
Харківський державний економічний університет,
доцент кафедри міжнародної економіки та
менеджменту зовнішньоекономічної діяльності
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Пушкар Олександр Іванович
Харківський державний економічний університет,
завідуючий кафедрою обчислювальної техніки та
програмування
кандидат економічних наук, доцент
Миронова Надія Степанівна
Українська Академія державного управління
при Президентові України (Харківський філіал),
доцент кафедри державного управління та
менеджменту
Провідна установа – Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна, кафедра економіки та менеджменту, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться 21 вересня 2000 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
Автореферат розісланий 1 серпня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Дороніна М.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Розвиток виробництва в Україні, підвищення конкурентоспроможності продукції підприємств, подолання кризового стана, в якому знаходиться більшість із них, неможливі без притягнення інвестицій. На сьогоднішній день підприємствам далеко не завжди вистачає власних коштів, щоб інвестувати їх з бажаною ефективністю й у прийнятні терміни. Тому для реалізації своїх проектів підприємствам доводиться залучати кошти інвесторів.
Актуальність теми. У процесі ринкової трансформації економіки з'являються такі нові умови, що потребують удосконалювання управління інвестиційними проектами, як високий ступінь невизначеності зовнішнього середовища і збільшення різноманітності масштабів інвестиційних проектів. Оскільки кожний інвестор при виборі проектів керується своїми мотивами і перевагами, в умовах переходу до ринкової економіки особливо важливою є координація інвестиційного процесу як на рівні інвестора, так і на рівні підприємства, що ініціює проект. Вона, у свою чергу, неможлива без урахування якісної інформації, наданої інвесторами й експертами, що дозволить підвищити обгрунтованість та оперативність прийнятих інвестиційних рішень, а отже, і ефективність управління інвестиційними проектами підприємств. Це зумовило вибір теми дослідження і постановку його мети.
Теоретична і практична розробка питань, пов'язаних з інвестуванням у проекти підприємств, виконана в роботах багатьох вітчизняних та закордонних економістів: В.Беренса, Г.Бірмана, І.А.Бланка, М.Бромвіча, В.І.Глазунова, А.Б.Ідрісова, Н.І.Ільїна, І.В.Ліпсиця, Ю.В.Макогона, А.А.Пересади, О.І. Пушкаря, П.М.Хавранека, В.Д.Шапіро, С.Шмідта, А.І.Яковлєва й ін.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обраний напрямок наукових досліджень збігається з планами наукового дослідження Харківського державного економічного університету на тему “Розробка економіко-математичних моделей управління розвитком виробничо-економічних систем” (номер державної реєстрації 0198U007649) за спільністю елементів і процесів, що досліджуються.
Мета і задачі дослідження. Мета дослідження полягає в теоретичному обгрунтуванні та створенні методики комплексної оцінки інвестиційних проектів з використанням неформалізованих методів, що дозволяє вдосконалити процес управління інвестиційними проектами підприємств.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЕКТАМИ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок