Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК КОНКУРЕНТНОГО СЕРЕДОВИЩА НА РИНКАХ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ

РОЗВИТОК КОНКУРЕНТНОГО СЕРЕДОВИЩА НА РИНКАХ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ

Назва:
РОЗВИТОК КОНКУРЕНТНОГО СЕРЕДОВИЩА НА РИНКАХ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,30 KB
Завантажень:
222
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МЕЛЬНИК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 332.85(477)
РОЗВИТОК КОНКУРЕНТНОГО СЕРЕДОВИЩА НА РИНКАХ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ
Спеціальність 08.07.05 – економіка торгівлі та послуг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі економічної теорії
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Лагутін Василь Дмитрович,
Київський національний торговельно-економічний університет, завідувач кафедри економічної теорії
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Крамаренко Галина Олександрівна,
Дніпропетровський університет економіки та права, завідувач кафедри фінансів та банківської справи
 
кандидат економічних наук, доцент
Филюк Галина Михайлівна,
Київський національний університет ім. Т. Шевченка, доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки
Провідна установа: Хмельницький національний університет, кафедра економіки підприємства і підприємництва, Міністерство освіти і науки України, м. Хмельницький
Захист відбудеться „18” січня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 у Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19, ауд. А-227.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий „5” грудня 2006 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.І. Морозова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У процесі соціально-економічних перетворень в Україні постає питання про необхідність наукового вирішення проблем, пов’язаних із функціонуванням житлово-комунального господарства – галузі, яка забезпечує населення, підприємства та організації необхідними житлово-комунальними послугами. Критична маса невирішених проблем у цій галузі та їх висока соціальна значущість обумовлюють необхідність проведення глибинних перетворень, які неможливі без формування та розвитку конкурентного середовища на ринках житлово-комунальних послуг (ЖКП). Тому надзвичайно важливим й актуальним є наукове дослідження формування та розвитку конкуренції на цих ринках послуг в умовах трансформаційної економіки.
Проблеми конкуренції і конкурентного середовища займають чільне місце в економічній літературі. В умовах існування значної кількості різноманітних наукових підходів важливого значення набуває виокремлення та порівняльний аналіз існуючих теорій і концепцій, визначення впливу окремих факторів на формування конкурентного середовища саме на ринках житлово-комунальних послуг, розроблення на цій основі теоретичних засад та їх практична адаптація до потреб вітчизняної економіки.
Вагомий внесок у дослідження проблем конкуренції та конкурентного середовища внесли такі відомі зарубіжні вчені, як Л. Бальцерович, Г. Демсец, Т. ді Лоренцо, А. Маршалл, М. Портер, Д. Росс, А. Сміт, Дж. Стіглер, Ф. Хайєк, Ф. Шерер, Й. Шумпетер, а також провідні українські та російські науковці: С. Авдашева, В. Базилевич, З. Борисенко, В. Геєць, С. Дзезик, О. Костусєв, С. Крук, В. Лагутін, І. Лукінов, Н. Розанова, В. Точілін, Г. Филюк, А. Філіпенко, А. Чухно та інші. Питання розвитку житлово-комунального господарства розглядали у своїх працях О. Завада, В. Кокорєв, Г. Крамаренко, А. Праневич, Т. Строкань та інші.
Однак, більшість досліджень лише частково торкаються аспектів аналізу формування та розвитку конкурентного середовища на ринках житлово-комунальних послуг. Вивченню національних особливостей формування конкурентного середовища та розвитку економічної конкуренції на зазначених ринках у процесі соціально-економічних перетворень приділяється ще недостатньо уваги.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗВИТОК КОНКУРЕНТНОГО СЕРЕДОВИЩА НА РИНКАХ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок