Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Обгрунтування параметрів високоградієнтної магнітної сепарації окислених залізистих кварцитів

Обгрунтування параметрів високоградієнтної магнітної сепарації окислених залізистих кварцитів

Назва:
Обгрунтування параметрів високоградієнтної магнітної сепарації окислених залізистих кварцитів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,52 KB
Завантажень:
52
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки україни
Національний гірничий університет
Левченко Костянтин Анатолійович
УДК 622.778.3:622.341.12
Обгрунтування параметрів високоградієнтної магнітної сепарації окислених залізистих кварцитів
Спеціальність 05.15.08 “Збагачення корисних копалин”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі збагачення корисних копалин Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Туркеніч Олександр Михайлович,
професор кафедри збагачення корисних копалин Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Блюсс Борис Олександрович,
завідувач відділу геодинамічних систем та вібраційних технологій інституту геотехнічної механіки НАН України (м. Дніпропетровськ).–
кандидат технічних наук
Ломовцев Лев Олексійович,
заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю “Центр технологічних досліджень” (м. Кривий Ріг).
Провідна установа – Криворізький технічний університет, кафедра збагачення корисних копалин, Міністерство освіти і науки України.
Захист дисертації відбудеться “ 28 ” листопада 2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .080.02 із захисту дисертацій при Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027 м. Дніпропетровськ – 27, проспект К. Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України за адресою:
49027 м. Дніпропетровськ – 27, проспект К. Маркса, 19.
Автореферат розісланий 24 жовтня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д 08.080.02, канд. техн. наук, доцент В.В. Панченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ.
Актуальність теми. При розробці родовищ залізних руд на кожну тону магнетитових кварцитів попутно видобувається від 0,3 до 0,5 т окислених залізистих кварцитів. У відвалах гірничо-збагачувальних комбінатів на сьогоднішній день заскладовано понад 1,3 млрд. т окислених залізистих кварцитів. Для залучення їх у переробку розроблена двостадійна технологія магнітного збагачення з використанням високоградієнтного сепаратора, як основного устаткування. Однак ця технологія не дозволяє одержувати гематитові концентрати з масовою часткою заліза понад 60 – 61%, в той час, як конкурентоспроможний гематитовий концентрат повинен містити 64 – 65% заліза.
У зв’язку з вищевикладеним у дисертаційній роботі запропоноване вирішення актуальної науково-практичної задачі, яка полягає в обґрунтуванні параметрів гідромеханіки плину пульпи в робочій зоні сепаратора, кінетики процесу вилучення слабомагнітних рудних зерен і зростків і розробці технологічних рішень, що дозволять виділити частину гематитового концентрату з вмістом заліза, не меншим ніж 64%.
Дисертаційна робота виконана відповідно до тематичного плану науково-дослідних робіт Національного гірничого університету згідно з пріоритетним напрямком розвитку науки і техніки “Екологічно чиста енергетика і ресурсозберігаючі технології” за темою ГП – 238 “Дослідження закономірностей процесу накопичення і перерозподілу слабомагнітних рудних часток у матрицях з високоінтенсивними магнітними полями в умовах анізотропних ламінарних потоків”, з якої автор був відповідальним виконавцем (номер держреєстрації теми 0100U001800).
Мета роботи – розробка і обґрунтування технологічних рішень із вдосконалення магнітної схеми збагачення окислених залізистих кварцитів, яка б забезпечила виділення частини гематитового концентрату з вмістом заліза не менше 64%.
Для досягнення зазначеної мети в дисертації були поставлені і вирішені наступні задачі:
1) аналітичне дослідження процесу вилучення і утримання в магнітному полі гематитових частинок та розробка його математичної моделі для визначення раціональних технологічних параметрів високоградієнтної магнітної сепарації;
2) експериментальне дослідження впливу основних технологічних параметрів процесу високоградієнтної магнітної сепарації на показники збагачення;
3) розробка технологічних рішень із вдосконалення схеми збагачення окислених залізистих кварцитів, які дозволяють виділяти частину гематитового концентрату з вмістом заліза не менше 64%, та їх апробація в лабораторних і дослідно-промислових умовах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Обгрунтування параметрів високоградієнтної магнітної сепарації окислених залізистих кварцитів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок