Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-УПРАВЛІНСЬКІ ЗАСАДИ ФОРМУВАННЯ КОНКУРЕНТНИХ СТРАТЕГІЙ В ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ (на прикладі книговидавництва)

ОРГАНІЗАЦІЙНО-УПРАВЛІНСЬКІ ЗАСАДИ ФОРМУВАННЯ КОНКУРЕНТНИХ СТРАТЕГІЙ В ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ (на прикладі книговидавництва)

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-УПРАВЛІНСЬКІ ЗАСАДИ ФОРМУВАННЯ КОНКУРЕНТНИХ СТРАТЕГІЙ В ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ (на прикладі книговидавництва)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,78 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ІНСТИТУТ ЗАКОНОДАВСТВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
 
ДИМЕНКО РУСЛАН АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК 330.101.541(477)
ОРГАНІЗАЦІЙНО-УПРАВЛІНСЬКІ ЗАСАДИ
ФОРМУВАННЯ КОНКУРЕНТНИХ СТРАТЕГІЙ
В ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ
(на прикладі книговидавництва)
 
08.00.03 – економіка та управління національним господарством
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті законодавства Верховної Ради України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Черняк Володимир Кирилович,
Інститут законодавства Верховної Ради України,
головний науковий співробітник
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент НАН України
Мунтіян Валерій Іванович,
заступник міністра економіки України
кандидат економічних наук, доцент
Литвиненко Тетяна Миколаївна,
доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки Київського національного університету ім. Тараса Шевченка
Захист відбудеться 22 квітня 2008 р. о “14-30” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради
К 26.867.02 в Інституті законодавства Верховної Ради України за адресою:
04053, м. Київ, пров. Несторівський, 4
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту законодавства за адресою:
04053, м. Київ, пров. Несторівський, 4
Автореферат розісланий 20 березня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.М. Розинка


ВСТУП
Актуальність теми. Гострота внутрішніх економічних та політичних проблем в Україні, які в перманентному режимі супроводжують розвиток національного господарства, відсунула на другий план питання, які в стратегічному плані є пріоритетними. Так, проблема конкурентоспроможності української економіки стає все актуальнішою в умовах невпинної глобалізації ринку та прагнення нашої держави інтегруватися в європейські та світові економічні структури. Задля забезпечення гідної перспективи розвитку національного господарства держава зобов’язана спрямовувати його внутрішню трансформацію таким шляхом, щоб міжнародна інтеграція України в коло розвинутих країн була природною і бажаною для її партнерів. Це, в свою чергу, вимагає залучення таких організаційно-управлінських важелів та чинників, які зумовлять запуск ефективних конкурентних стратегій, що, в кінцевому підсумку, забезпечить інновативно-інноваційний шлях розвитку української економіки у ХХІ столітті Геєць В.М. Інновативно-інноваційний шлях розвитку – модернізаційний проект розвитку української економіки і суспільства початку ХХІ століття // Банківська справа. – 2003. – № 4. – С. 3–32. .
Формування та організаційно-управлінське забезпечення конкурентних стратегій несе в собі колосальний макроекономічний ефект. Розуміння цього зумовило підвищену увагу до даної проблеми відомих учених та аналітиків багатьох країн. Їх сміливі наукові розвідки уможливили розроблення та використання розмаїття конкурентних стратегій у рамках національних економік. Усе більшою мірою конкурентоздатність та конкурентні переваги стають похідним явищем від ефективних конкурентних стратегій, які, в свою чергу, можуть бути реалізовані при адекватній організаційно-управлінській підтримці держави. Саме на базі такої парадигми можливо домогтися стабільно прогресуючого поступу в конкурентному середовищі Марчук Є.К. Україна: нова парадигма поступу. Аналітичне дослідження. – К.: “Аваллон”, 2001. – 216 с. .
Глибоке розуміння важливості організаційно-управлінських засад конкурентоспроможності національних економік дає можливість своєчасно реагувати на технічні, економічні та інформаційні зміни, що відбуваються у світі, і своєчасно вживати заходи на рівні держави в цілому, а також галузей та окремих підприємницьких структур і тим самим забезпечувати підтримання конкурентних переваг у відповідних сегментах національного господарства. Якщо глибоке розуміння проблем конкурентоздатності національного господарства передусім зумовлює потребу своєчасно реагувати на економічні та інформаційні зміни, то організаційно-управлінські важелі та засоби головним чином відкривають реальну можливість своєчасно вживати адекватні заходи державного рівня з тим, щоб забезпечувати реалізацію конкурентних переваг у ринкових умовах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-УПРАВЛІНСЬКІ ЗАСАДИ ФОРМУВАННЯ КОНКУРЕНТНИХ СТРАТЕГІЙ В ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ (на прикладі книговидавництва)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок