Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ ТА ЇХ ВПЛИВ НА ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК РЕГІОНУ

РЕАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ ТА ЇХ ВПЛИВ НА ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК РЕГІОНУ

Назва:
РЕАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ ТА ЇХ ВПЛИВ НА ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК РЕГІОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,10 KB
Завантажень:
262
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Київський національний економічний університет
Кравчук Ганна Вікторівна
УДК 336.76
РЕАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ ТА ЇХ ВПЛИВ НА ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК РЕГІОНУ
Спеціальність 08.04.01. – фінанси, грошовий обіг і кредит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Київському національному економічному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Поддєрьогін Анатолій Микитович
Київський національний економічний університет
завідувач кафедри фінансів підприємств
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Нейкова Лідія Іванівна
Європейський університет фінансів, інформаційних систем і технологій, менеджменту та бізнесу
професор кафедри фінансів та банківської справи
кандидат економічних наук, доцент
Огонь Цезар Григорович
голова секретаріату комітету Верховної Ради України з питань бюджету
Провідна установа: Одеський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра фінансів, м. Одеса
Захист відбудеться “17” лютого 2003р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02. Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, Проспект Перемоги, 54/1, ауд.203
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного економічного університету: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд.201.
Автореферат розіслано “9” січня 2003 року
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук, професор Осадець С.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Необхідність структурної перебудови економіки та прискорення темпів її росту вимагають збільшення обсягів інвестицій та підвищення їх ефективності. Інвестиційний спад, який розпочався в Україні у 1990 році, у довгостроковому аспекті призводить до скорочення виробничого потенціалу і, таким чином, гальмує процес економічного зростання. У короткостроковому плані він зменшує попит на продукцію інвестиційних галузей, звужує внутрішній ринок. Інвестиційна діяльність відіграє визначальну роль в економічному і соціальному прогресі, суттєво впливає на економічний розвиток країни. У національній економіці відбуваються економічні перетворення, які потребують розробки та застосування нових підходів до реалізації інвестиційного процесу взагалі та його фінансового забезпечення зокрема.
Нарощування інвестиційних ресурсів, збільшення частки капітальних вкладень у валовому внутрішньому продукті, поліпшення структури джерел інвестицій та напрямів їх вкладення, вирішення проблеми активізації інвестиційної діяльності мають стратегічне значення в управлінні економікою в цілому.
Інвестиційний процес є одним із найважливіших факторів економічного зростання в країні та одночасно загальним показником соціально - економічного розвитку держави. Особливістю інвестиційної діяльності в Україні є суттєвий дефіцит фінансових ресурсів.
Аналізуючи реалії української економіки, можна зробити висновки, що причинами погіршення її економічного стану є спроба штучно перенести зарубіжні економічні моделі на українську дійсність та відсутність системного підходу в проведенні ринкових реформ. В інвестиційному комплексі накопичилось багато нерозв’язаних питань, що обмежують розвиток економіки, впливають на розміщення продуктивних сил, гальмують науково - технічний прогрес. Для здійснення трансформаційних процесів необхідні відповідні інвестиції, які забезпечать просте і розширене відтворення.
На сучасному етапі економічного розвитку надзвичайно важливим є регіональний аспект інвестиційної політики. Підвищення економічної та фінансової самостійності регіонів та інших територіальних утворень залежить від удосконалення інвестиційного процесу на мікрорівні. Суттєво підвищується роль регіонів у розвитку інвестиційної діяльності, що обумовлено формуванням сприятливих умов для інвестування та можливістю вирішення більшості соціально - економічних проблем на регіональному рівні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РЕАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ ТА ЇХ ВПЛИВ НА ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК РЕГІОНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок