Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Інформаційне забезпечення прийняття управлінських рішень в морських портах

Інформаційне забезпечення прийняття управлінських рішень в морських портах

Назва:
Інформаційне забезпечення прийняття управлінських рішень в морських портах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,11 KB
Завантажень:
334
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Київський міжнародний університет цивільної авіації
КОНДРАТЮК ОЛЬГА ОЛЕКСІЇВНА
УДК 513.71.002.6:656.61.07
Інформаційне забезпечення прийняття
управлінських рішень в морських портах
Спеціальність 08.06.02 - підприємництво, менеджмент та
маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2000
Дисертація є рукопис.
Робота виконана на кафедрі "Менеджмент, маркетинг та економіка водного транспорту" Одеського державного морського університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Чекаловець Віктор Ігнатович, завідувач кафедрою "Менеджмент, маркетинг та економіка водного транспорту" Одеського державного морського університету.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук
Загорулько Валентин Миронович, професор кафедри маркетингу та ресурсозабезпечення Київського міжнародного університету цивільної авіації;
доктор економічних наук
Щелкунов Володимир Ігоревич, перший віце-прези- дент Українського союзу промисловців та підприємців.
Провідна установа - Інститут проблем ринку і економіко-екологічних дослі- джень НАН України (м. Одеса).
Захист дисертації відбудеться 27 жовтня 2000 року о 12 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02 при Київському міжнародному університеті цивільної авіації (03058, м. Київ, просп. Комарова, 1).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського міжнародного університету цивільної авіації (03058, м. Київ, просп. Комарова, 1).
Відгуки на автореферат дисертації в двох екземплярах, засвідчені печаткою, просимо направляти за зазначеною адресою.
Автореферат розісланий 25 вересня 2000 року.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02,
кандидат економічних наук, професор В. В. Родченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В даний час в Україні проводиться адміністративна реформа, основною метою якої є підвищення ефективності системи управління як народним господарством у цілому, так і його окремими галузями, виробничими комплексами, підприємствами.
Проведення цієї реформи вимагає формування й удосконалення нових процедур в управлінській діяльності, що повинні включати нові схеми і регламент прийняття управлінських рішень, розподілу відповідальності по управлінській вертикалі, підвищення рівня управлінської культури, обґрунтованої оцінки результатів роботи окремих керівників і підвідомчих їм колективів.
Морські торговельні порти є ведучими підприємствами морського транспорту України, що в умовах переходу до ринку працюють відносно стабільно. Однак, у порівнянні з діяльністю портового господарства ведучих морських держав світу, рівень ефективності їхньої діяльності ще недостатній.
Як свідчить світовий досвід, основним шляхом підвищення ефективності роботи морських портів у сучасних умовах є не техніко-технологічні фактори, а удосконалення системи менеджменту, в якій прийняття управлінських рішень є одним з головних єлементів. Це визначає актуальність даного дослідження.
Зв'язок з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася в рамках досліджень, що проводяться на кафедрі "Менеджмент, маркетинг та економіка водного транспорту" Одеського державного морського університету за темами: "Розробити економіко-організаційну концепцію забезпечення конкурентоздатності національного флоту України на світовому фрахтовому ринку" (реєстраційний номер 0197 U014069, категорія 1, ГБ 37-97) і "Удосконалення системи управління морським транспортом на основі використання маркетингу", що проводяться за планами науково-дослідних робіт Міністерства освіти і науки України та ОДМУ.
Зазначені теми мають зв'язок з державною програмою "Стабілізація і розвиток морського і річкового транспорту України до 2005 року" і Цільовою комплексною програмою розвитку й удосконалення транспорту до 2005 року – "Транспорт".
Мета і основні задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є удосконалення процесу прийняття управлінських рішень у морських портах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Інформаційне забезпечення прийняття управлінських рішень в морських портах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок