Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕВОЛЮЦІЯ НАУКОВОЇ ДУМКИ В ТЕХНІЦІ ЕЛЕКТРОКОМУНІКАЦІЙ УКРАЇНИ (КІНЕЦЬ ХІХ – ХХ СТ.)

ЕВОЛЮЦІЯ НАУКОВОЇ ДУМКИ В ТЕХНІЦІ ЕЛЕКТРОКОМУНІКАЦІЙ УКРАЇНИ (КІНЕЦЬ ХІХ – ХХ СТ.)

Назва:
ЕВОЛЮЦІЯ НАУКОВОЇ ДУМКИ В ТЕХНІЦІ ЕЛЕКТРОКОМУНІКАЦІЙ УКРАЇНИ (КІНЕЦЬ ХІХ – ХХ СТ.)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,36 KB
Завантажень:
488
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
“ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ”
Нікітчин Олександр Миколайович
УДК 001:62:007(477)„18/19“
ЕВОЛЮЦІЯ НАУКОВОЇ ДУМКИ В ТЕХНІЦІ ЕЛЕКТРОКОМУНІКАЦІЙ УКРАЇНИ (КІНЕЦЬ ХІХ – ХХ СТ.)
07.00.07 – історія науки і техніки
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата історичних наук
Переяслав-Хмельницький – 2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди"
Науковий керівник: |
доктор історичних наук, професор, член-кореспондент АПН України
Коцур Віктор Петрович,
ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди", ректор
Офіційні опоненти: | доктор історичних наук, професор
Шевчук Василь Петрович,
Національна академія оборони України,
старший науковий співробітник
науково-організаційного управління
кандидат технічних наук
Мудрук Олексій Северіанович
Державна наукова сільськогосподарська бібліотека Української академії аграрних наук,
провідний науковий співробітник сектору наукової бібліографії і біографістики
Захист відбудеться "14" травня 2008 р. об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 27.053.01 у ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди" (08401, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Сухомлинського, 30, ауд. 106)
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди" (08401, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Сухомлинського, 30)
Автореферат розісланий "14" квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.Ф.Глоба


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження зумовлена нагальною потребою наукового осмислення усіх аспектів української історії, встановлення вкладу учених та дослідників в розвиток науки і техніки, інформаційно-комунікаційних технологій. Такий підхід відповідає сучасному розвитку України, яка ставить своїм завданням реформувати та розширити інформаційно-комунікаційні технології різного рівня призначення.
Використання досягнень науки визначають темпи соціального, економічного та культурного розвитку країни, при цьому електрокомунікаціям належить провідна роль у прискоренні науково-технічного прогресу у забезпеченні життєдіяльності кожної людини. Вивчення тенденцій розвитку електрокомунікацій на кожному історичному етапі необхідне для прогнозування науково-технічної діяльності в цій галузі, для вдосконалення організаційних форм наукових досліджень, підготовки фахівців, інтеграції науки і техніки з виробництвом й потребами обороноздатності країни.
Електрокомунікації, як і наука про її становлення та еволюцію є інтернаціональною за своєю природою, однак її розвиток суттєво залежить від конкретних історичних умов, економічного потенціалу та культурного рівня кожної окремої країни. Вивчення та висвітлення особливостей розвитку електрокомунікацій в окремо взятій країні необхідне для адекватного аналізу цієї науки як соціального феномену, встановлення пріоритетних досліджень учених України, їх внеску в найважливіші наукові досягнення у цій галузі.
Актуальність дисертації обумовлена і тим, що на сьогоднішній день не існує історичних досліджень, присвячених еволюції наукової думки в техніці електрокомунікацій в Україні, які б розглядали цей процес як явище, що органічно вписується в контекст світової науки. Дана робота є відгуком на назрілу необхідність відтворення узагальнюючої картини досягнень у галузі електрокомунікацій в Україні, що в перспективі має сприяти більш об'єктивному висвітленню світової історії електрокомунікацій.
Досвід минулого у своїй багатогранності спонукає до критичного усвідомлення сучасного стану та прогнозування майбутнього інформаційно-комунікаційних технологій. Звернення до внеску у розвиток науки кращих її представників має служити прикладом у вихованні нинішнього й майбутнього поколінь вітчизняних науковців.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ЕВОЛЮЦІЯ НАУКОВОЇ ДУМКИ В ТЕХНІЦІ ЕЛЕКТРОКОМУНІКАЦІЙ УКРАЇНИ (КІНЕЦЬ ХІХ – ХХ СТ.)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок