Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИМИ ОБ'ЄКТАМИ гірничорудних кар’єрів

ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИМИ ОБ'ЄКТАМИ гірничорудних кар’єрів

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИМИ ОБ'ЄКТАМИ гірничорудних кар’єрів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,99 KB
Завантажень:
232
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Херсонський НАЦІОНАЛЬНИЙ технічний університет
КУДІНОВ ВІКТОР ВАЛЕНТИНОВич
УДК 65.011.56:519.816:007.51
ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА ОПЕРАТИВНОГО
УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИМИ ОБ'ЄКТАМИ гірничорудних кар’єрів
Спеціальність 05.13.06 – Автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Херсон – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Європейському університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Доровський Володимир Олексійович,
Криворізька філія Європейського університету, завідувач кафедри математики та інформаційних дисциплін.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Шаронова Наталія Валеріївна,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, професор кафедри АСУ;

доктор технічних наук, професор
Михайленко Віктор Мефодійович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, м. Київ, професор кафедри прикладної математики.
Провідна установа: Харківський національний університет радіоелектроніки, кафедра інформаційно-управляючих систем Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться 10 лютого 2006 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.01 в Херсонському національному технічному університеті за адресою: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24, корпус 1, аудиторія 223.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Херсонського національного технічного університету за адресою: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24, корпус 1.
Автореферат розісланий 09 січня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.О.Костін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У наш час задачі оперативного управління безпосередньо пов'язані із прогресом інформаційних технологій, що використовуються для досягнення цілей системи управління. Інформаційні технології змінюють виробничі процеси, методи управління ресурсами й персоналом, підвищують конкурентоспроможність організаційно-технічних об'єктів (ОТО). Мінливість ОТО і середовища їхнього функціонування вимагають від інформаційних систем управління здібності відповідати в обмежений час, часто в режимі реального часу, на велику кількість складних запитів з необмеженої їхньої множини.
В управлінні ОТО створені умови для переходу від автоматизації окремих задач до створення цілісних інформаційних керуючих систем, що використовують системи підтримки прийняття рішень (СППР) для погодженої взаємодії користувачів з ОТО.
Оперативне управління ОТО займає в системах управління центральне місце, оскільки має найбільший вплив на ефективність діяльності ОТО, і навколо нього концентруються інші елементи системи керування.
Основні причини складності оперативного управління пов'язані з нестабільністю зовнішнього середовища ОТО, безпосереднім впливом на них вимог інших суб'єктів ринкової системи, які охоплюють все коло взаємин: від постачання всіх видів ресурсів до реалізації й споживання кінцевої продукції.
Мінливість умов виробничо-господарської діяльності ОТО і зміна характеру розв'язуваних задач ускладнює процес розробки управлінських рішень, які повинні базуватися на досить обґрунтованій інформації, бути своєчасними й відповідати вимогам виробництва, а саме відповідати основним принципам його раціональної організації: пропорційності, ритмічності й гомеостазісності, останній з яких являється завершальним у процесі організації й функціонування виробничої системи.
Нестабільність економічного становища в країні ускладнює й процеси вироблення, обґрунтування й прийняття управлінських рішень, спрямованих на забезпечення ефективного виробництва, його конкурентоспроможності й рентабельності, на розв'язання задач економічного й соціального розвитку підприємства.
Це не тільки не дозволяє ефективно здійснювати систему планування виробництва, обґрунтовувати виробничу програму підприємства, потреби необхідних ресурсів і основні економічні показники, але ще й у більшій мірі реалізовувати її виконання, тобто здійснювати функції оперативного управління, які спрямовані безпосередньо на виконання запланованих показників діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИМИ ОБ'ЄКТАМИ гірничорудних кар’єрів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок