Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ ЛАНКОВОЇ СТРУКТУРИ ГУСЕНИЧНОГО ОБВОДУ ТРАКТОРА НА НАВАНТАЖЕННЯ ТРАНСМІСІЇ І ТИСК НА ГРУНТ

ВПЛИВ ЛАНКОВОЇ СТРУКТУРИ ГУСЕНИЧНОГО ОБВОДУ ТРАКТОРА НА НАВАНТАЖЕННЯ ТРАНСМІСІЇ І ТИСК НА ГРУНТ

Назва:
ВПЛИВ ЛАНКОВОЇ СТРУКТУРИ ГУСЕНИЧНОГО ОБВОДУ ТРАКТОРА НА НАВАНТАЖЕННЯ ТРАНСМІСІЇ І ТИСК НА ГРУНТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,73 KB
Завантажень:
156
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Харківський національний автомобільно-дорожній університет
Ребров Олексій Юрійович
УДК 629.1.075
ВПЛИВ ЛАНКОВОЇ СТРУКТУРИ ГУСЕНИЧНОГО ОБВОДУ ТРАКТОРА НА НАВАНТАЖЕННЯ ТРАНСМІСІЇ І ТИСК НА ГРУНТ
Спеціальність 05.22.02 – автомобілі та трактори
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі "Автомобіле- та тракторобудування" Національного технічного університета "Харківський політехнічний інститут" (НТУ "ХПІ") Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | кандидат технічних наук, професор
Великодний Валерій Михайлович,
Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", професор кафедри „Автомобіле- і тракторобудування”
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Пісарєв Валерій Петрович,
Військовий інститут внутрішніх військ МВС України, завідуючий кафедрою автомобільної техніки
кандидат технічних наук, ст. наук. співробітник
Кохановський Микола Васильович,
Харківський інститут танкових військ імені Верховної Ради України Міністерства оборони України, науковий співробітник
Провідна установа: | Інститут проблем машинобудування імені
А.Н. Підгорного НАН України (м. Харків)
Захист відбудеться “ 16 ” листопада 2005 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради ВАК України Д64.059.02 при Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті за адресою: 61002, Україна, м. Харків, вул. Петровського, 25.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.
Автореферат розісланий “_13_” жовтня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Наглюк І.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Використання парку гусеничних сільськогосподарських тракторів має ряд переваг відносно колісних моделей, особливо при виконанні комплексу весняно-польових робіт у жорстко встановлені агротехнічні терміни. Поряд з перевагами гусеничні трактори мають ряд недоліків в експлуатації, які безпосередньо пов'язані з динамікою і надійністю гусеничного рушія. У сучасних умовах при створенні конкурентноздатної продукції в галузі тракторобудування, особливо при освоєнні виробництва гусеничних тракторів, неабияку роль відіграє обґрунтування типу ходової системи трактора з урахуванням впливу гусеничного обводу, як на опорну поверхню, так і на динамічне навантаження трактора в цілому. Створення і розробка перспективних гусеничних тракторів, що мають високі експлуатаційні показники, а також необхідну надійність – одна з центральних задач, що стоїть перед галуззю тракторобудування.
Актуальність теми. Гусеничні рушії енергоємних сільськогосподарських тракторів значно впливають на динамічне навантаження вузлів й агрегатів ходової системи і трансмісії. Вони мають широкі функціональні можливості в порівнянні з колісними рушіями, однак значною мірою поступаються щодо позицій надійності, довговічності. Разом з цим рівень впливу сучасних конструкцій рушіїв гусеничних тракторів на ґрунт значно нижчий, ніж у колісних, але він є досить високим, що призводить до значного ущільнення ґрунту і зниження врожайності культур.
Задоволення вимог надійності, довговічності, умов праці, впливу на ґрунт при створенні нових і удосконаленні наявних конструкцій гусеничних рушіїв визначило актуальність виниклих задач, якими є: зниження рівня навантажень вузлів і агрегатів, поліпшення техніко-експлуатаційних показників на основі дослідження динаміки взаємодії трансмісії, кістяка і гусеничного обводу. На етапі проектування це дозволяє вибрати раціональні конструктивні параметри рушія, що забезпечують його високий технічний рівень, скоротити терміни впровадження, трудові і матеріальні витрати на проведення дослідницьких і довідних робіт.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася відповідно до науково-технічної програми Міністерства агропромислового комплексу України від 30.12.1998 року, №339 "Науково-дослідні і дослідно-конструкторські розробки" комплексної програми розвитку сільського господарства Харківської області в 2001–2005 роках і на період до 2010 року і відповідно до госпдоговірної теми: "Створення перспективних рушіїв" (договори №26540, № 26948 – замовник ВАТ "ХТЗ ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВПЛИВ ЛАНКОВОЇ СТРУКТУРИ ГУСЕНИЧНОГО ОБВОДУ ТРАКТОРА НА НАВАНТАЖЕННЯ ТРАНСМІСІЇ І ТИСК НА ГРУНТ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок