Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> напружено-деформований стан стиснутих залізобетонних елементів з високоміцних модифікованих бетонів, в тому числі в умовах нагрівання до +200с

напружено-деформований стан стиснутих залізобетонних елементів з високоміцних модифікованих бетонів, в тому числі в умовах нагрівання до +200с

Назва:
напружено-деформований стан стиснутих залізобетонних елементів з високоміцних модифікованих бетонів, в тому числі в умовах нагрівання до +200с
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,71 KB
Завантажень:
229
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДОНБАСьКА національна АКАДЕМіЯ
будівництва і АРХіТЕКТУРи
Корсун Артем Володимирович |
УДК 624.012.45.044:69.059.3(043.3)
напружено-деформований стан
стиснутих залізобетонних елементів
з високоміцних модифікованих бетонів,
в тому числі в умовах нагрівання до +200с
05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового степеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донбаській національній академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України (м. Макіївка).
Науковий керівник – | доктор технічних наук, професор
Левін  Віктор  Матвійович, Донбаська національна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри вищої та прикладної математики і інформатики.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Молодченко  Геннадій  Анатолійович, Харківська національна академія міського господарства, завідувач кафедри будівельних конструкцій;
кандидат технічних наук, доцент
Журавський  Олександр  Дмитрович, Київський національний університет будівництва і архітектури, доцент кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій.
Провідна установа – | Одеська державна академія будівництва та архітектури (кафедра залізобетонних та кам’яних конструкцій) Міністерства освіти і науки України (м. Одеса).
Захист відбудеться " 27 " червня 2007 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .085.01 Донбаської національної академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, I-й навчальний корпус, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донбаської національної академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2.
Автореферат розісланий " 27 " травня 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради | М.М. Зайченко
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Для більшості розвинутих країн характерна стійка тенденція до зростання інвестицій у будівництво висотних будівель з монолітного залізобетону. При цьому до 40% від загальних витрат доводиться на частину несучих конструкцій. Найефективнішим способом зниження маси конструкцій, трудомісткості й вартості їх зведення є застосування сучасних високоміцних бетонів класів В60В100, які мають високі фізико-технічні характеристики. Середня міцність бетонів, застосовуваних у країнах Європи, на 3040%, а в США – вдвічі вище, ніж в Україні. Оптимальним для виробництва таких бетонів є використання комплексних модифікаторів. Ефективним способом підвищення несучої здатності стиснутих елементів є також застосування непрямого армування.
Перспективним є використання високоміцних бетонів для зведення конструкцій, призначених для роботи в умовах дії підвищених температур. Зменшення розмірів поперечних перерізів дозволяє знижувати в конструкціях температурні перепади і, як наслідок, температурні напруження. Дані про вплив підвищених температур, масштабного чинника, непрямого армування на міцність і деформації конструкцій із високоміцних бетонів украй обмежені, що стримує їх застосування як в новому будівництві, так і при реконструкції будівель і споруд.
Розвиток методів розрахунку залізобетонних конструкцій з високоміцного бетону на основі більш повного врахування особливостей формування їх напружено-деформованого стану (НДС), характеристик міцнісних і деформативних властивостей матеріалів є актуальною задачею, вирішення якої дозволить отримати суттєвий економічний ефект.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні дослідження теоретичного і прикладного характеру за темою дисертації виконані в межах держбюджетної теми "Розробка наукових, технічних та технологічних засад для створення бетонних та залізобетонних конструкційних будівельних виробів з високими фізико-механічними та експлуатаційними властивостями" (держ. реєстр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: напружено-деформований стан стиснутих залізобетонних елементів з високоміцних модифікованих бетонів, в тому числі в умовах нагрівання до +200с

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок