Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат на тему: СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПРОЦЕСОМ ПЕРЕРОБКИ ВУГІЛЛЯ У ПІРОЛІЗНИЙ ГАЗ

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПРОЦЕСОМ ПЕРЕРОБКИ ВУГІЛЛЯ У ПІРОЛІЗНИЙ ГАЗ / сторінка 10

Назва:
СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПРОЦЕСОМ ПЕРЕРОБКИ ВУГІЛЛЯ У ПІРОЛІЗНИЙ ГАЗ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,05 KB
Завантажень:
79
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Упровадження результатів роботи”, зроблено техніко-економічне обґрунтування ефективності розробленої системи управління установкою з переробки вугілля у піролізний газ, був проведений розрахунок очікуваного економічного ефекту від упровадження системи управління установкою, приведено наукові і практичні результати роботи, що одержали упровадження у різних галузях.
У висновку сформульовані наукові результати і практичне значення виконаної роботи. У додатках приведені документи про впровадження і використання результатів дисертаційної роботи; методики проведення експериментальних досліджень і обробки експериментальних даних; листінг програмного комплексу.
ВИСНОВОК
У дисертаційній роботі запропановано нове рішення наукової задачі автоматичного управління технологічного процесу переробки вугілля у піролізний газ методом напівкоксування на установках з циркулюючим киплячим шаром як багатомірним багатозв'язним хіміко-тепловим об'єктом. Застосування розробленої системи управління для об'єктів даного класу дозволить поліпшити якісні і кількісні показники основного продукту технологічного процесу – піролізного газу, підвищити ефективність функціонування технологічного процесу за рахунок підтримки на заданому рівні основних параметрів процесу, знизити експлуатаційні витрати, зменшити трудомісткість ремонту і обслуговування.
Виконані дослідження дозволили отримати наступні наукові і практичні результати:
1. Проведений аналіз статичних і динамічних характеристик, що відбивають властивості технологічного процесу переробки вугілля у піролізний газ на установках з ЦКШ, дозволив розглядати ТП як багатомірний багатозв'язний об'єкт із зосередженими параметрами.
2. Виконано декомпозицію розглянутого ТП на технологічні модулі. Розроблено математичні моделі технологічних модулів і ТП в цілому в частотній області. Отримано комплексну модель об'єкту в просторі станів.
3. Зроблено моделювання отриманої моделі. Досліджено перехідні процеси по основних каналах управління. Структура моделі заснована на експериментальних дослідженнях родинних технологічних процесів у промислових умовах.
4. На основі сучасної теорії оптимального управління, теорії керуючих ієрархічних систем і методів інтелектуального управління, з використанням опису об'єкта в просторі станів, розроблено метод синтезу дворівневої ієрархічної системи оптимального управління ТП переробки вугілля у піролізний газ на установках з ЦКШ за узагальненим квадратичним критерієм якості з застосуванням коригувальних елементів на основі схем рівнобіжного нейронного управління.
5. Запропоновано структуру розподіленої системи управління установкою з ЦКШ з переробки вугілля у піролізний газ, що реалізує розроблений алгоритм управління, на основі сучасної мікропроцесорної елементної бази і мережних промислових технологій.
6. Розроблено модель взаємодії основних елементів розподіленої системи управління установкою з ЦКШ по переробці вугілля у піролізний газ, яка дозволяє досліджувати вплив протоколу шинної технології на якість функціонування системи управління. У результаті досліджень вироблені рекомендації по вибору швидкісних характеристик використовуваної промислової мережі типу Profibus при умові мінімального впливу внесених нею затримок на алгоритм управління установкою з ЦКШ по переробці вугілля у піролізний газ.
7. Проведене техніко-економічне обґрунтування застосування розробленої системи управління установкою з ЦКШ по переробці вугілля у піролізний газ підтвердило ефективність застосування розроблених рішень.
Основні результати дисертаційної роботи опубліковані в наступних публікаціях:
1. Бессараб В. И., Мокрый Г. В., Червинский В. В. Разработка структуры математической модели процесса газификации угля на установках с циркулирующим кипящим слоем. // Наукові праці Донецького національного технічного університету. Серія: Обчислювальна техніка та автоматизація, випуск 64: - Донецьк: ДонНТУ. - 2003. - С. 16 - 23.
2. Бессараб В.И., Червинский В.В., Попов В.А. Модель процесса газификации угля в пространстве параметров состояний // Наукові праці Донецького національного технічного університету.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПРОЦЕСОМ ПЕРЕРОБКИ ВУГІЛЛЯ У ПІРОЛІЗНИЙ ГАЗ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок