Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПРОЦЕСОМ ПЕРЕРОБКИ ВУГІЛЛЯ У ПІРОЛІЗНИЙ ГАЗ

Загрузка...

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПРОЦЕСОМ ПЕРЕРОБКИ ВУГІЛЛЯ У ПІРОЛІЗНИЙ ГАЗ / сторінка 2

Назва:
СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПРОЦЕСОМ ПЕРЕРОБКИ ВУГІЛЛЯ У ПІРОЛІЗНИЙ ГАЗ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,05 KB
Завантажень:
79
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
реєстрації 0104U004058) “Розробка екологічно чистої технології комплексної переробки низькосортного вугілля й органічних відходів” і № Д 13-01 (№ держ. реєстрації 0101U001108) “Обґрунтування ефективних модулів прогресивних технологій переробки бурого вугілля України”.
Мета і задачі дослідження — підвищення ефективності технологічного процесу переробки вугілля у піролізний газ на установках з циркулюючим киплячим шаром за рахунок розробки системи автоматичного управління, що забезпечує максимальний питомий вихід піролізного газу, за умови збереження його якісного складу, і підтримку технологічних параметрів процесу на заданому рівні.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні основні задачі:
­
дослідити особливості технологічного процесу переробки вугілля у піролізний газ на установках із ЦКШ і установити параметри процесу, завдяки яким здійснюється ефективне управління;
­
розробити математичну модель технологічного процесу переробки вугілля у піролізний газ на установках із ЦКШ, перевірити її адекватність;
­
розробити систему автоматичного управління технологічним процесом переробки вугілля у піролізний газ на установках із ЦКШ на основі сучасних методів, які застосовуються у цифрових системах управління багатомірними багатозв'язими об'єктами;
­
розробити структуру і алгоритм функціонування розподіленої системи управління технологічним процесом переробки вугілля у піролізний газ на установках із ЦКШ, які орієнтовані на застосування сучасних промислових мережних технологій і технологічної елементної бази;
­
оцінити економічну ефективність від використання запропонованих науково-технічних рішень.
Об'єктом досліджень є технологічний процес переробки вугілля у піролізний газ методом напівкоксування на установках з циркулюючим киплячим шаром.
Предметом досліджень виступають системи автоматичного управління технологічним процесом переробки вугілля у піролізний газ методом напівкоксування на установках з циркулюючим киплячим шаром.
Методи дослідження. При розробці моделі об'єкта використовувалися методи декомпозиції і простору станів. Синтез САУ виконано з використанням методів сучасної теорії управління (оптимального управління і передбачення взаємодій) і методів нейроуправління. При дослідженні якості системи управління і динаміки об'єкта управління використовувалися методи математичного моделювання.
Наукова новизна отриманих результатів.
1.
Дістала подальшого розвитку динамічна математична модель технологічного процесу переробки вугілля у піролізний газ на установках з циркулюючим киплячим шаром, заснована на фізико-хімічних рівняннях опису процесів, що протікають, яка відрізняється від відомих тим, що технологічний процес розглядається як багатозв'язний багатомірний об'єкт управління в просторі станів з урахуванням його декомпозиції на технологічні модулі й орієнтована на методи сучасної теорії динамічних систем.
2.
Вперше розроблена дворівнева система оптимального управління технологічним процесом переробки вугілля у піролізний газ на установках із ЦКШ, що використовує метод передбачення взаємодій на верхньому рівні і узагальнений квадратичний критерій якості для локальних підсистем, що забезпечує в стаціонарному режимі максимальний питомий вихід піролізного газу, за умови збереження його якісного складу, і підтримку технологічних параметрів процесу на заданому рівні.
3.
Вперше розроблені адаптивні коригувальні елементи системи управління технологічним процесом переробки вугілля у піролізний газ на установках із ЦКШ на основі нейрорегуляторів рівнобіжного типу і нелінійних нейроспостерігачів, які забезпечують компенсацію нелінійностей, експлуатаційних змін параметрів технологічного процесу і розширення робочого діапазону допустимих відхилень параметрів.
4.
Дістали подальшого розвитку алгоритм реалізації управління і структура розподіленої системи управління, орієнтовані на хіміко-теплові об'єкти даного класу, на базі сучасних промислових мережних мікропроцесорних технологій автоматизації, які відрізняються тим, що враховують часові характеристики промислової шини і розподіл задач управління між локальними і координуючою підсистемами.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПРОЦЕСОМ ПЕРЕРОБКИ ВУГІЛЛЯ У ПІРОЛІЗНИЙ ГАЗ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок