Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Первинні ВИМІРЮВАЛЬНІ КАНАЛИ СИСТЕМ комплексної автоматизації електрОенергетичних об’єктів

Первинні ВИМІРЮВАЛЬНІ КАНАЛИ СИСТЕМ комплексної автоматизації електрОенергетичних об’єктів

Назва:
Первинні ВИМІРЮВАЛЬНІ КАНАЛИ СИСТЕМ комплексної автоматизації електрОенергетичних об’єктів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
34,85 KB
Завантажень:
145
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕЛЕКТРОДИНАМІКИ
ТАНКЕВИЧ Євгеній Миколайович
 
УДК 621.31:681.5
Первинні ВИМІРЮВАЛЬНІ КАНАЛИ СИСТЕМ комплексної автоматизації електрОенергетичних об’єктів
Спеціальність 05.14.02 - електричні станції, мережі і системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у відділі автоматизації електричних систем Інституту електродинаміки НАН України, м. Київ.
Науковий консультант – доктор технічних наук, професор, академік НАН України Стогній Борис Сергійович, завідувач відділу автоматизації електричних систем Інституту електродинаміки НАН України.
Офіційні опоненти: – доктор технічних наук, професор
Яндульський Олександр Станіславович, декан факультету електроенерготехніки і автоматики Національного технічного університету України “КПІ” МОН України;– 
доктор технічних наук, професор
Стасюк Олександр Іонович, завідувач кафедри інформаційних систем і технологій Київського університету економіки і технологій транспорту Міністерства транспорту України;– 
доктор технічних наук, професор
Назаров Володимир Васильович, професор кафедри машин і апаратів Хмельницького державного університету МОН України.
Провідна установа – Інститут проблем моделювання в енергетиці
ім. Г.Є. Пухова НАН України (відділ спеціалізованих засобів моделювання), м. Київ.
Захист відбудеться “16” червня 2004 р. об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .187.03 в Інституті електродинаміки НАН України за адресою: 03680, м. Київ – 57, проспект Перемоги, 56.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту електродинаміки НАН України за адресою: 03680, м. Київ – 57, проспект Перемоги, 56.
Автореферат розіслано “12” травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.І. Титко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Технічна досконалість систем комплексної автоматизації електроенергетичних об’єктів (СКА ЕЕО) – розподільчих пристроїв електричних станцій, високовольтних електричних підстанцій енергосистем і споживачів електроенергії - є одним з вирішальних чинників ефективного та надійного функціонування електроенергетичної галузі країни. Постійно зростаюча в процесі розвитку енергосистем складність задач автоматизації супроводжується підвищенням ролі інформаційного забезпечення в їх управлінні, а, відповідно, і зростанням вимог до інформації про стан і режими ЕЕО та засобів її одержання. Останні в своєму розвитку пройшли шлях від найпростішої структури в складі лише одного датчика до сучасної, що складається з аналогової, аналого-цифрової та цифрової частин, об’єднаних під назвою первинний вимірювальний канал (ПВК). Основу ПВК складає ланцюг послідовно з’єднаних вимірювальних перетворювачів (ВП), включно з датчиком - первинним ВП, що безпосередньо сприймає вимірювальний сигнал. ПВК призначені для розв’язання однієї з основних задач при практичній реалізації цифрових СКА ЕЕО - одержання з потрібною точністю, швидкістю та надійністю кількісної інформації про контрольовані процеси в первинній мережі, її попередньої обробки і введення в наступні структурні компоненти спеціалізованих пристроїв цих систем.
ПВК струму та напруги, являючись основними засобами одержання та формування єдиної інформаційної бази даних СКА ЕЕО, значною мірою визначають їх технічний рівень і ефективність функціонування комплексів та систем усіх наступних ієрархічних рівнів управління електроенергетичною системою (ЕЕС). Це, а також велика потреба електроенергетики в технічно досконалих таких засобах визначають актуальність проблеми створення ПВК з заданими технічними характеристиками і прийнятними економічними показниками.
Багатогранність та складність контрольованих процесів в ЕЕС, існуюча технічна невідповідність між великими можливостями сучасних цифрових систем вимірювань, збору та обробки даних і обмеженими характеристиками датчиків, територіальна рознесеність компонентів ПВК, різновид вимог і принципів їх виконання, дія на них різних зовнішніх впливів робить зазначену проблему однією з самих складних проблем автоматизації та управління ЕЕС.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Реферат на тему: Первинні ВИМІРЮВАЛЬНІ КАНАЛИ СИСТЕМ комплексної автоматизації електрОенергетичних об’єктів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок