Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТОРГІВЛЯ ЖИТЛОВОЮ НЕРУХОМІСТЮ ТА МЕХАНІЗМ ЇЇ УДОСКОНАЛЕННЯ

ТОРГІВЛЯ ЖИТЛОВОЮ НЕРУХОМІСТЮ ТА МЕХАНІЗМ ЇЇ УДОСКОНАЛЕННЯ

Назва:
ТОРГІВЛЯ ЖИТЛОВОЮ НЕРУХОМІСТЮ ТА МЕХАНІЗМ ЇЇ УДОСКОНАЛЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,96 KB
Завантажень:
420
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ТЕМА: «МЕХАНИЗМ ФУНКЦИОНИРОВАНИЯ РЫНКА НЕДВИЖИМОСТИ В УСЛОВИЯХ РЫНО
ЧНОЙ ЭКОНОМИКИ»


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
ім. М.ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
КАНЄЄВА ІНАРА ІСМАІЛІВНА
УДК 332.72
ТОРГІВЛЯ ЖИТЛОВОЮ НЕРУХОМІСТЮ ТА МЕХАНІЗМ ЇЇ УДОСКОНАЛЕННЯ
Спеціальність 08.07.05 – Економіка торгівлі та послуг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Омелянович Лідія Олександрівна,
Донецький державний університет економіки
і торгівлі ім.М.Туган-Барановського, перший проректор, завідувач кафедри фінансів.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Онищук Георгій Ілліч,
Науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут
“НДІпроектреконструкція” Міністерства будівництва,
архітектури та житлово-комунального господарства
України (м. Київ), директор;
кандидат економічних наук, доцент
Сєвка Вікторія Геннадіївна,
Донбаська національна академія будівництва і архітектури (м. Макіївка), доцент кафедри економіки підприємства.
Провідна установа – Полтавський університет споживчої кооперації України Міністерства освіти і науки України (м. Полтава).
Захист відбудеться "30" січня 2007 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий "29" грудня 2006 р.
В.о. ученого секретаря
спеціалізованої вченої ради О.Б. Чернега


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. На ринку житлової нерухомості України, який розвивається стрімкими темпами і має реальні стратегічні перспективи, вагомого значення набувають операції купівлі-продажу житла. Темпи зростання обсягів торгівлі житловою нерухомістю становили у 2003р. – 118,6%, 2004 р. – 114,3%, 2005р. – 125,2%. Визначився новий конструктивний підхід, що розглядає житлову нерухомість не тільки як засіб задоволення найважливіших суспільних потреб, але й як об’єкт торгівлі.
Торгівля житловою нерухомістю на сучасному етапі розвитку ринкових відносин в країні відбувається в умовах недосконалої законодавчої бази, відсутності наукових обґрунтувань і нормативних документів, що регламентують операції з житловою нерухомістю, а також конкретного методичного забезпечення, яке б враховувало світовий досвід і було б адаптованим до вітчизняної специфіки.
Проблемам розвитку ринку житлової нерухомості присвячені наукові праці вітчизняних і зарубіжних вчених-економістів. Серед них: А. Асаул, М. Белопольський, І. Бєлих, Г. Богословець, О. Бондаренко, Д. Волков, І. Геллер, М. Гончаренко, В. Горемикін, С. Грибовський, О. Гриценко, А. Євтух, О. Кирилов, С. Коростельов, О. Куліков, Ю. Левін, С. Максимов, Р. Моісеєнко, О. Мухін, Л. Омелянович, Г. Онищук, Т. Плішко, І. Рахман, В. Руденко, А. Садєков, В. Сєвка, В. Северин, І. Фатєєв, В. Чевганов, Н. Ордуей, Дж. Фридман, Г. Харрісон та ін.
Дослідження теоретичної спадщини науковців дозволило зробити висновок про те, що більшість вчених свої дослідження присвячували загальним проблемам розвитку ринку житлової нерухомості, але безпосередньо торгівлі не приділяли належної уваги. Поза межами досліджень залишалися питання, пов’язані з формуванням економічного механізму управління торгівлею житловою нерухомістю. До теперішнього часу відсутня методика соціально-економічної оцінки розвитку торгівлі житловою нерухомістю та механізм управління нею.
Недостатня розробка проблем, що виникають при організації торгівлі на ринку житлової нерухомості, доцільність та затребуваність їх вирішення обумовили вибір теми дисертації, її цільову спрямованість і структуру.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТОРГІВЛЯ ЖИТЛОВОЮ НЕРУХОМІСТЮ ТА МЕХАНІЗМ ЇЇ УДОСКОНАЛЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок