Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИКА АНАЛІЗУ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОЇ СУМІСНОСТІ СИСТЕМ АБОНЕНТСЬКОГО РАДІОДОСТУПУ

МЕТОДИКА АНАЛІЗУ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОЇ СУМІСНОСТІ СИСТЕМ АБОНЕНТСЬКОГО РАДІОДОСТУПУ

Назва:
МЕТОДИКА АНАЛІЗУ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОЇ СУМІСНОСТІ СИСТЕМ АБОНЕНТСЬКОГО РАДІОДОСТУПУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,95 KB
Завантажень:
418
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Москалець Микола Вадимович
УДК 621.3.006.357
МЕТОДИКА АНАЛІЗУ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОЇ СУМІСНОСТІ СИСТЕМ АБОНЕНТСЬКОГО РАДІОДОСТУПУ
05.12.02 Телекомунікаційні системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Телекомунікаційні системи” Харківського національного університету радіоелектроніки.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Коляденко Юлія Юріївна,
докторант кафедри “Телекомунікаційні системи” Харківського національного університету
радіоелектроніки,
Офіційні опоненти: | доктор фізико-математичних наук, професор
Горобець Микола Миколайович, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна;
завідувач кафедри прикладної електродинаміки.
кандидат технічних наук, доцент
Батаєв Олег Петрович, Українська державна академія залізничного транспорту,
доцент кафедри транспортного зв’язку.
Провідна установа : | Український науково-дослідний інститут радіо та телебачення Державного комітету зв’язку та інформатизації України, віділ “Радіочастот” (м.Одеса).
Захист відбудеться “21” червня 2006 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.03 при Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м.Харків, пр.Леніна 14, ауд. 13.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166 м.Харків, пр.Леніна. 14.
Автореферат розісланий “19” травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Безрук
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Системи абонентського радіодоступу (САРД) все більше здобувають популярність як серед фахівців, так і користувачів. Підвищену привабливість до таких систем викликають відносно невисокі витрати на організацію зв'язку, простота розгортання і згортання мережі, зручність експлуатації, гнучкість архітектури мережі та ін. Поряд з перевагами в таких системах існують і недоліки. Найбільш важливим серед яких є проблема електромагнітної сумісності (ЕМС), що виникає в результаті відкритості ефіру, а також у зв'язку з тим, що в діапазонах частот, які використовуються в САРД працюють і другі радіоелектронні системи: засоби радіозв'язку інших служб, медичні, промислові, побутові та інші установки. Природно, що в такій ситуації між системами радіозв'язку виникають завади та взаємні впливи. Особливо складна електромагнітна обстановка (ЕМО) може виникнути в угрупованнях радіоелектронних засобів (РЕЗ) САРД, в ділових і культурних центрах. Наприклад, у межах одного будинку чи офісу, можлива ситуація, коли діє декілька локальних безпровідних мереж. У результаті такого збільшення щільності РЕЗ на обмеженій території можуть значно порушуватись умови ЕМС. Порушення ЕМС проявляються в зниженні якості зв'язку, у збільшенні імовірності помилки, зниженні пропускної здатності каналу та ін. На даний час теорія ЕМС уже досить розроблена і, по суті, є класичною наукою. Разом з тим, в існуючих методиках аналізу ЕМС, що створювались в першу чергу для стаціонарних систем зв'язку, вид оцінки ЕМС РЕЗ в значній мірі має детермінований характер і зводиться до розгляду дуельної моделі впливів.
Для САРД детермінований підхід до аналізу ЕМС припустимий лише у випадках стаціонарної ЕМО. Особливість проблеми ЕМС для САРД пов'язана з тим, що РЕЗ цих систем утворять динамічну множину, ЕМО в якій швидко змінюється, з важко прогнозованою сигнально-завадовою обстановкою (СЗО). Це виключає можливість застосування дуельної детерміністської моделі, а вимагає розгляду результатів множинних випадкових взаємодій.
Таким чином, у рамках вирішення проблеми ЕМС САРД виникає актуальна науково-прикладна задача розробки методики аналізу ЕМС САРД з урахуванням відповідних критеріїв ЕМС та вибору адекватних моделей, що враховують множинні імовірнісні електромагнітні взаємодії мережних елементів САРД, на підставі яких будується методика аналізу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕТОДИКА АНАЛІЗУ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОЇ СУМІСНОСТІ СИСТЕМ АБОНЕНТСЬКОГО РАДІОДОСТУПУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок