Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ГРОМАДЯНСЬКОЮ ЗЛАГОДОЮ В РЕГІОНІ

УПРАВЛІННЯ ГРОМАДЯНСЬКОЮ ЗЛАГОДОЮ В РЕГІОНІ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ГРОМАДЯНСЬКОЮ ЗЛАГОДОЮ В РЕГІОНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,83 KB
Завантажень:
12
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ДОНЕЦЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ
БРАТКОВСЬКИЙ МИРОН ЛЕОНІДОВИЧ
УДК 316.3+321.013
 
УПРАВЛІННЯ ГРОМАДЯНСЬКОЮ
ЗЛАГОДОЮ В РЕГІОНІ
Спеціальність 25.00.04 - Регіональне управління
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Донецьк - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк)
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Дорофієнко В'ячеслав Володимирович, Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри менеджменту у невиробничій сфері
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Гончаров Валентин Миколайович, Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, професор кафедри зовнішньоекономічної діяльності (м. Луганськ);
кандидат економічних наук, доцент Беззубко Лариса Володимирівна, Донбаська державна академія будівництва й архітектури Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри менеджменту організацій і права (м. Макіївка)
Провідна установа: Хмельницький інститут регіонального управління та права Міністерства освіти і науки України, кафедра регіонального та муніципального управління (м. Хмельницький)
Захист відбудеться 10 січня 2003 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.107.01 у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецької державної академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
Автореферат розісланий 9 грудня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клейнер Я.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Успіх економічних і політичних реформ у будь-якій країні залежить від характеру й оперативного удосконалення державного управління, змістовною частиною якого є встановлення і підтримання громадянського миру і злагоди. Розвиток українського суспільства залежить від того, наскільки воно буде структуруватися як громадянське, що визначається закономірностями функціонування і розвитку злагоди у суспільних відносинах, а також управлінням цим процесом на державному і регіональному рівнях. Це зумовлює актуальність теми дослідження і необхідність урахування:
по-перше, у державі відбувається зміна суспільного ладу. На зміну існуючому ладу, де панувала державна власність, а населення практично являло собою соціально однорідну спільність, приходить інший, що ґрунтується на розмаїтості форм власності, із плюралізмом у політиці й ідеології, які потребують злагоди;
по-друге, новий лад формує новий державно-національний консенсус, який ґрунтується на громадянській злагоді різних суспільних груп;
по-третє, погіршення умов життя і праці багатьох громадян в умовах загального спаду економіки й розвалу планового господарства потребує максимуму політичної волі та управлінської мудрості з боку адміністративно-державного апарату для стабілізації становища в регіоні на принципах громадянської злагоди;
по-четверте, у науковій літературі останніх років не зроблено скільки-небудь серйозних спроб осмислити громадянську злагоду в контексті національних проблем. Тим часом громадянська злагода не тільки мета, а й ефективний засіб їх оптимального розв'язання.
Успіх ринкових перетворень, досягнення громадянської злагоди багато в чому буде залежати від того, яка модель управління цим процесом буде прийнята. У працях українських учених-управлінців простежується єдність поглядів на те, що треба формувати свою, національно особливу, модель управління громадянською злагодою, не переносячи механічно на наш ґрунт закордонні, а відбираючи з них найцінніші елементи, які можуть бути успішно адаптовані в Україні.
Актуальність дослідження проблеми управління громадянською злагодою полягає також у тому, що вимагає своєї реалізації одна із тез Конституції України, а саме: “дбаючи про забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя, держава піклується про зміцнення громадянської злагоди на землі України”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ГРОМАДЯНСЬКОЮ ЗЛАГОДОЮ В РЕГІОНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок