Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Вдосконалення міжопераційних процесів Транспортно-складського комплексу

Вдосконалення міжопераційних процесів Транспортно-складського комплексу

Назва:
Вдосконалення міжопераційних процесів Транспортно-складського комплексу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,68 KB
Завантажень:
184
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Київський університет економіки і технологій транспорту
НІколаЄнко Ірина Володимирівна
УДК 656.073.27
Вдосконалення міжопераційних процесів
Транспортно-складського комплексу
Спеціальність 05.22. 01 – Транспортні системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Приазовському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник
доктор технічних наук, професор Губенко Володимир Костянтинович,
(Приазовський державний технічний університет, зав. кафедри “Технології міжнародних перевезень і логістика”)
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Нагорний Євген Васильович
(Харківський національний автотранспортний університет, зав. кафедри “Транспортні технології”)
кандидат технічних наук, доцент Яновський Петро Олександрович
(Київський університет економіки і технологій транспорту, зав. кафедри “Організація перевезень і управління на залізничному транспорті”)
Провідна установа Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля
Захист відбудеться 25.04.2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.820.01 в Київському університеті економіки і технологій транспорту за адресою: 03049, м. Київ, вул. Лукашевича, 19.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського університета економіки і технологій транспорту за адресою: 03049, м. Київ, вул. Лукашевича, 19.
Автореферат розісланий 22.03.2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Карпов М. І.
Загальна характеристика роботи
Актуальність роботи. В відповідності з Постановою Кабінета Міністрів України № 1684 від 9 жовтня 2000 г. "Про затвердження Концепції реформування транспортного сектору економіки" одним з найважливіших напрямків розвитку і реформування транспортної системи є вдосконалення управління матеріальними потоками.
Тенденціями останніх років в економіці України після різкого зниження є повільне зростання якості транспортних послуг, але ще залишається відокремленість в лагцюгах підприємств-постачальників і споживачів, а також відсутність достатньої взаємозалежної інформаційної бази стану на ринку товарів і послуг.
Необхідність розробки нової системи управління матеріальними потоками базується на використанні світового наукового досвіду у впровадженні інтеграційних процесів виробництва, транспортування, складування і реалізації експортно-імпортних і транзитних вантажопотоків. Це вимагає злагодженої сінхронізованої роботи різних видів транспорту в транспортних вузлах.
Аналіз сучасних тенденцій розвитку промислових регіонів України свідчить про приоритетність напрямку розвитку транспорту при взаємодії промислових підприємств зі спеціальними економічними зонами (СЕЗ). Частина функцій по збуту готової продукції промислових підприємств перекладається на транспортно-складські комплекси СЕЗ.
Зовнішньо-торговельна діяльність СЕЗ припускає серйозне додаткове навантаження на роботу залізничного та автомобільного транспорту – обслуговування транспортно-складських комплексів (ТСК), що спеціалізуються на обробці зовнішніх і внутрішніх вантажопотоків. Найяскравіше це виявляється в СЕЗ “Азов”, яка розбудовується згідно з наказом Президента України № 356-XIV від 24 грудня 1998 року.
Таким чином, проблема забезпечення високого рівня безперервності управління інтегрованим матеріальним потоком зосереджується в ланках транспортно-складського комплексу СЕЗ, є актуальною і вимагає відповідного рішення з використанням сучасних теоретичних, технічних, технологічних і організаційно-економічних засобів і європейських стандартів.
Актуальність теми дисертаційної роботи полягає в системному розгляді процесів переміщення матеріальних потоків транспортних систем на основі розробки моделей, методів і алгоритмів міжопераційних процесів транспортно-складського комплексу в сучасних ринкових умовах.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження проводилися в рамках галузевої програми "Розробка і впровадження організаційно-економічного механізму побудови навчально-виробничого центру "Логістика Приазов'я" (номер державної реєстрації 0197U 002528).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Вдосконалення міжопераційних процесів Транспортно-складського комплексу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок