Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ПОДАТКОВИМИ ПЛАТЕЖАМИ МАЛОГО ПІДПРИЄМСТВА

УПРАВЛІННЯ ПОДАТКОВИМИ ПЛАТЕЖАМИ МАЛОГО ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
УПРАВЛІННЯ ПОДАТКОВИМИ ПЛАТЕЖАМИ МАЛОГО ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,53 KB
Завантажень:
494
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПЕТРОСЯНЦ КАРИНЕ ВАРТАНІВНА
УДК 336.225:65.017.3(043.3)
УПРАВЛІННЯ ПОДАТКОВИМИ ПЛАТЕЖАМИ МАЛОГО ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному економічному університеті.
Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Іванов Юрій Борисович,
Харківський національний економічний університет,
завідувач кафедри оподаткування
Офіційні опоненти – член-кореспондент НАН України, доктор
економічних наук, старший науковий співробітник
Вишневський Валентин Павлович,
Інститут економіки промисловості НАН України,
завідувач відділу фінансово-економічних проблем використання виробничого потенціалу
кандидат економічних наук, доцент
Десятнюк Оксана Миронівна,
Тернопільський національний економічний університет,
доцент кафедри податків та фіскальної політики
Захист відбудеться " грудня 2007 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському національному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пров. Інженерний, 1-а.
Автореферат розісланий " 6 " листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О. М. Ястремська


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У сучасних умовах ефективність функціонування підприємств малого бізнесу значною мірою залежить від податкової політики держави. Між тим, темпи розвитку малих підприємств свідчать про те, що впроваджувана державою податкова політика недостатньо забезпечує їх підтримку, стимулювання та розвиток ділової активності. Тому на сучасному етапі розвитку економіки управління податковими платежами на мікрорівні є дієвим важелем впливу на фінансові результати діяльності малих підприємств у рамках чинного законодавства та підвищення їх економічного потенціалу.
Дослідженню теоретичних і практичних проблем розвитку малого бізнесу та його податкового регулювання присвячені наукові праці Т. Бережної, З. Варналія, В. Вишневського, А. Загороднього, Ю. Іванова, А. Крисоватого, В. Кобилко, Т. Меркулової, А. Соколовської, М. Онуфрієва, В. Шпака та ін.
Однак на даний момент у зазначених роботах не знайшли достатнього висвітлення питання теоретичних і методичних засад управління податковими платежами малих підприємств, зокрема відносно визначення понятійного апарату та методики управління податковими платежами. Необхідність подальшого дослідження цих проблем з метою забезпечення ефективності діяльності малих підприємств обумовила вибір теми й актуальність дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану наукових досліджень Харківського національного економічного університету. Основу дисертації становлять теоретико-методичні й практичні розробки автора, які є складовою частиною науково-дослідних робіт "Теоретичні основи ефективного використання регулюючої функції податків" (номер державної реєстрації 0106U004294), у рамках якої особисто автором виконано підрозділ "Регуляторний потенціал спрощеної системи оподаткування", "Проблеми державного регулювання економічного розвитку підприємств та організацій" (номер державної реєстрації 0102U005565), у рамках якої особисто автором виконано підрозділ "Державне регулювання розвитку підприємств. Вплив держави на стійкість роботи підприємств".
Мета і завдання дослідження. Метою дисертації є узагальнення та розвиток науково-теоретичних положень, розробка та обґрунтування методичних і практичних рекомендацій щодо організації та впровадження заходів управління податковими платежами на малому підприємстві та підвищення ефективності його діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ПОДАТКОВИМИ ПЛАТЕЖАМИ МАЛОГО ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок