Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ТА АУДИТ ДОХОДІВ ПІДПРИЄМСТВ (на матеріалах підприємств харчової промисловості Чернігівської області)

ОБЛІК ТА АУДИТ ДОХОДІВ ПІДПРИЄМСТВ (на матеріалах підприємств харчової промисловості Чернігівської області)

Назва:
ОБЛІК ТА АУДИТ ДОХОДІВ ПІДПРИЄМСТВ (на матеріалах підприємств харчової промисловості Чернігівської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,23 KB
Завантажень:
345
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА
ГОГОЛЬ ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА
УДК 657.44+657.6:664(447.51)
ОБЛІК ТА АУДИТ ДОХОДІВ ПІДПРИЄМСТВ
(на матеріалах підприємств харчової промисловості Чернігівської області)
08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі аудиту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Савченко Володимир Якович,
Київський національний економічний
університет імені Вадима Гетьмана,
завідувач кафедри аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Сопко Василь Васильович,
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана,
професор кафедри обліку підприємницької діяльності
кандидат економічних наук, професор
Мурашко Василь Максимович,
Національна академія державної податкової служби України,
професор кафедри бухгалтерського обліку
Провідна установа: Львівська комерційна академія Укоопспілки,
кафедра аудиту, м. Львів
Захист дисертації відбудеться “ 26 ” червня 2006р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.07 у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, аудиторія 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м.Київ, просп. Перемоги, 54/1, аудиторія 201.
Автореферат розісланий “25” травня 2006 року.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук, професор А.М. Герасимович


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Формування соціально орієнтованої економіки вимагає вирішення стратегічного завдання створення в Україні потужної харчової індустрії для забезпечення нормальної життєдіяльності її населення, відновлення і збереження його здоров’я, розвитку експорту вітчизняної продукції. З огляду на це, розвиток харчової промисловості має стати одним з пріоритетних напрямів економічної політики Української держави.
На сучасному етапі відбуваються суттєві зміни в системі управління і механізмі функціонування підприємств харчової промисловості, обумовлені економічними реформами, що проводяться в країні. Ці зміни також стосуються і системи бухгалтерського обліку, згідно з якими значно підвищуються вимоги до повноти і якості обліково-аналітичного забезпечення процесу управління діяльністю суб’єктів господарювання. Облік та аудит повинні забезпечувати прозорість у формуванні фінансових результатів, основними складовими яких є доходи і витрати підприємства, які відображаються в облікових регістрах та фінансовій звітності згідно з прийнятою нормативно-правовою базою. Вирішення питань узгодження нормативно-правової бази, національної та міжнародної практики обліку та аудиту, врахування галузевих та технологічних особливостей діяльності підприємств харчової промисловості знаходяться на стадії розвитку і потребують подальшого дослідження. Вирішення існуючих проблем допоможе сформувати таку модель бухгалтерського обліку, яка забезпечить об’єктивне формування складових частин фінансового результату – доходів і витрат, які безпосередньо відображають усі сторони діяльності підприємства. Не менш важливим в цих умовах є удосконалення аудиторської перевірки доходів, що дозволить комплексно оцінити діяльність підприємства та надасть можливість визначити резерви підвищення ефективної діяльності.
Значну увагу дослідженню проблем організації і методології обліку та аудиту доходів приділили у своїх працях провідні вітчизняні вчені-економісти: М.Т. Білуха, Ф.Ф. Бутинець, С.Ф. Голов, В.П. Завгородній, М.В. Кужельний, Л.П. Кулаковська, В.Г. Лінник, В.Б. Моссаковський, О.А. Петрик, Ю.В. Піча, В.С. Рудницький, В.Я. Савченко, П.Т. Саблук, І.І. Сахарцева, В.В. Сопко, Н.М. Ткаченко, М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБЛІК ТА АУДИТ ДОХОДІВ ПІДПРИЄМСТВ (на матеріалах підприємств харчової промисловості Чернігівської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок