Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПОВЕРХНІ НАПИЛЕНИХ ДЕТАЛЕЙ ПОЛІРУВАННЯМ ПЕЛЮСТКОВИМИ КРУГАМИ

ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПОВЕРХНІ НАПИЛЕНИХ ДЕТАЛЕЙ ПОЛІРУВАННЯМ ПЕЛЮСТКОВИМИ КРУГАМИ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПОВЕРХНІ НАПИЛЕНИХ ДЕТАЛЕЙ ПОЛІРУВАННЯМ ПЕЛЮСТКОВИМИ КРУГАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,18 KB
Завантажень:
37
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
БУРИКІН ВІТАЛІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
УДК 621.923:621.81.004
ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПОВЕРХНІ НАПИЛЕНИХ ДЕТАЛЕЙ ПОЛІРУВАННЯМ ПЕЛЮСТКОВИМИ КРУГАМИ
Спеціальність 05.02.08 – Технологія машинобудування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Відкритому акціонерному товаристві “Більшовик”, м. Київ.
Науковий керівник: доктор технічних наук,
старший науковий співробітник, доцент
Клименко Сергій Анатолійович,
Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля НАН України,
завідувач відділом технологічного управління
якістю обробки поверхні
Офіційні опоненти:
заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Гавриш Анатолій Павлович, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, професор кафедри “Технології машинобудування”, м. Київ.
кандидат технічних наук, доцент Кирилович Валерій Анатолійович, Житомирський державний технологічний університет, декан факультету "Інформаційно-компютерних технологій", м. Житомир.
Провідна установа:
ВАТ “Український науково-дослідний інститут авіаційної технології” Міністерства промислової політики України, м. Київ.
Захист відбудеться “20” грудня 2004 р. о “15” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.002.11 при Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, навчальний корпус № 1 ауд. 214.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37.
Автореферат розісланий “15” жовтня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, професор В.С. Майборода


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Найважливішим фактором досягнення конкуренто-здатності машин виступає розробка і впровадження високопродуктивних технологічних процесів їх виготовлення, які дозволяють одночасно вирішувати завдання підвищення якості випускаємих виробів і зниження витрат виробництва.
Одним з ефективних методів технологічного впливу на експлуатаційні властивості деталей і скорочення витрат на ремонт є зміцнення й захист їх від зношування і корозії на етапі виготовлення, а також реставрація зношених деталей плазмовим напилюванням порошкових покриттів. Цей метод широко застосовується в промисловості для зміцнення деталей автомобілів, сільськогосподарської техніки й текстильних машин.
Розробка й освоєння промисловістю нових марок плазмових покриттів твердістю 40–60багато в чому залежить від вирішення проблеми їх продуктивної і якісної обробки на фінішних операціях.
Більші можливості для одержання оптимальних значень параметрів поверхневого шару напилених деталей закладені в процесах полірування пелюстковими кругами з надтвердих матеріалів (НТМ), зокрема синтетичних алмазів. Вони дозволяють при високій продуктивності обробки в широких межах керувати структурою і властивостями поверхневих шарів деталей машин.
У теперішній час відсутні дані про технологічні особливості процесу полірування плазмових покриттів пелюстковими кругами та вплив умов обробки на стан поверхневого шару. Відомо, що якість поверхні впливає на експлуатаційні властивості деталей, але таких даних для напилених поверхонь, які оброблені пелюстковим поліруванням, немає, проте вони є надзвичайно важливими. Недостатньо досліджені питання, пов'язані із впливом властивостей покриттів, їх твердістю, пористістю на процес обробки.
У зв'язку із зазначеним, проведені в дисертаційній роботі дослідження, що спрямовані на вдосконалення технологічного процесу фінішної обробки плазмових покриттів, підвищення якості оброблених поверхонь і поліпшення експлуатаційних властивостей деталей, є актуальними та своєчасними.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами й темами.
Дисертаційна робота виконувалась у рамках реалізації “Програми використання відходів виробництва і споживання на період до 2005 року”, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 28 червня 1997 року № 668 (виконавець п.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПОВЕРХНІ НАПИЛЕНИХ ДЕТАЛЕЙ ПОЛІРУВАННЯМ ПЕЛЮСТКОВИМИ КРУГАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок