Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІМОВІРНІСНА ОЦІНКА ТЕРМІЧНОЇ ТА ДИНАМІЧНОЇ СТІЙКОСТІ ЕЛЕМЕНТІВ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНИХ СИСТЕМ ДО СТРУМІВ КОРОТКОГО ЗАМИКАННЯ

ІМОВІРНІСНА ОЦІНКА ТЕРМІЧНОЇ ТА ДИНАМІЧНОЇ СТІЙКОСТІ ЕЛЕМЕНТІВ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНИХ СИСТЕМ ДО СТРУМІВ КОРОТКОГО ЗАМИКАННЯ

Назва:
ІМОВІРНІСНА ОЦІНКА ТЕРМІЧНОЇ ТА ДИНАМІЧНОЇ СТІЙКОСТІ ЕЛЕМЕНТІВ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНИХ СИСТЕМ ДО СТРУМІВ КОРОТКОГО ЗАМИКАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,74 KB
Завантажень:
266
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ“
КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Голованьов Максим Юрійович
УДК 621.316.176
ІМОВІРНІСНА ОЦІНКА ТЕРМІЧНОЇ ТА ДИНАМІЧНОЇ СТІЙКОСТІ ЕЛЕМЕНТІВ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНИХ СИСТЕМ ДО СТРУМІВ КОРОТКОГО ЗАМИКАННЯ
Спеціальність: 05.14.02 – Електричні станції, мережі і системи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі електропостачання Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України “КПІ” Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент
Денисенко Микола Адамович,
Інституту енергозбереження та
енергоменеджменту Національного
технічного університету України “КПІ”,
професор кафедри електропостачання.
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Cаєнко Юрій Леонідович,
Приазовський державний технічний університет, м. Маріуполь, професор кафедри електропостачання промислових підприємств.
- кандидат технічних наук, старший
науковий співробітник
Тугай Юрій Іванович,
Інституту електродинаміки НАН України,
старший науковий співробітник.
Провідна установа - Вінницький Національний технічний
університет, 21030,м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, кафедра електротехнічних систем електроспоживання та енергетичного менеджменту.
Захист дисертації відбудеться “ 25 ” квітня 2007 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.002.06 в Національному технічному університеті “КПІ” за адресою: “КПІ”, корп. 20, ауд. 0-3.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету України “КПІ” (03056, м.Київ-56, пр.Перемоги,37)
Автореферат розісланий “ 23 ” березня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.О. Шостак
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з найважливіших задач проектування, функціонування та розвитку електропостачальних систем (ЕПС), як складових частин електроенергетичних систем, є раціональне використання матеріальних ресурсів при забезпеченні виконання усіх вимог до ЕПС, в тому числі вимог соціально-економічного характеру. У вирішенні цих проблем важливу роль відіграють теорія і методи вибору параметрів і режимів конструкційних елементів ЕПС, як найважливішого першочергового процесу ухвалення оптимальних рішень при спорудженні нових і реконструкції діючих ЕПС. При цьому особлива увага має бути приділена термічній і динамічній стійкості елементів ЕПС до струмів короткого замикання (СКЗ).
У наш час актуальним є розроблення і дослідження методів вибирання елементів ЕПС при недетермінованому розгляді задачі. При імовірнісно-визначеній початковій інформації перспективним є застосування стохастичних моделей і методів, що базуються на використанні функцій і параметрів розподілу випадкових параметрів режимів, як характеристик процесу функціонування елементів ЕПС.
Такі характеристики інтенсивно досліджують, їх параметри розподілу класифікують за окремими ознаками, формують банки потрібної початкової інформації для вирішення різноманітних задач, що дозволяє ширше використовувати стохастичний підхід для вибирання елементів ЕПС.
Вказаний аспект проблеми надійного електропостачання буде завжди важливим, постійно вимагатиме доповнення і удосконалення , зокрема в питаннях знаходження величин СКЗ і забезпечення стійкості елементів ЕПС до них в аварійних режимах.
Істотний внесок у розв’язанні цієї проблеми внесли роботи провідних вчених Д.А. Арзамазцева, Я.Д. Бажана, Г.Я. Вагіна, В.А. Венікова, С.Д. Волобринського, В.І. Гордєєва, М.А. Денисенка, І.В. Жежеленко, В.В. Мельникова, Б.Н. Неклепаєва, Ю.Н. Руденка, Ю.А. Фокіна, І. Хоффмана і інших, що дозволило практично вирішити багато задач електроенергетики, у тому числі електропостачання об'єктів.
Разом з тим, незважаючи на велику кількість робіт з цього напрямку, проблема надійного електропостачання за аварійних режимів лишається важливою й актуальною.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ІМОВІРНІСНА ОЦІНКА ТЕРМІЧНОЇ ТА ДИНАМІЧНОЇ СТІЙКОСТІ ЕЛЕМЕНТІВ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНИХ СИСТЕМ ДО СТРУМІВ КОРОТКОГО ЗАМИКАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок