Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> економічний механізм мотивації впровадження енергозберігаючих технологій У житлово-комунальне господарство

економічний механізм мотивації впровадження енергозберігаючих технологій У житлово-комунальне господарство

Назва:
економічний механізм мотивації впровадження енергозберігаючих технологій У житлово-комунальне господарство
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,03 KB
Завантажень:
291
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ
міського господарства
КРАВЦОВА ЛЮБОВ ВІКТОРІВНА
УДК 332.87: 658.18
економічний механізм мотивації
впровадження енергозберігаючих технологій У житлово-комунальне господарство
Спеціальність 08.10.01 – розміщення продуктивних сил
і регіональна економіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому університеті економіки та права
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Шелегеда Белла Григорівна,
Донецькій університет економіки та права,
завідувач кафедри економіки підприємства
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Волинський Георгій Семенович,
Харківська національна академія
міського господарства ,
професор кафедри економіки будівництва,
кандидат економічних наук,
ст. науковий співробітник
Інякін Віктор Миколайович,
Інститут економіки промисловості
НАН України (м. Донецьк),
ст. науковий співробітник
Провідна установа – Таврійський національний університет
ім. В.І.Вернадського
Міністерства освіти і науки України,
кафедра маркетингу та менеджменту,
м. Сімферополь
Захист відбудеться “_05__” __червня__ 2006 р. о _1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.089.01 в Харківській національній академії міського господарства за адресою: 61002, м. Харків, вул. Революції, 12, зал засідань Вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківської національної академії міського господарства за адресою: 61002, м. Харків, вул. Революції, 12.
Автореферат розісланий “ _05__” __травня_____ 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.В. Момот


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах трансформації економічних відносин і реформування житлово-комунального господарства (ЖКГ) ефективне використання енергетичних ресурсів стає вирішальним фактором регіонального розвитку, оскільки зниження витрат на виробництво житлово-комунальних послуг сприяє підвищенню рівня рентабельності галузі, зменшує кількість збиткових підприємств, що значною мірою впливає на покращення житлових умов та якості життя населення України. У зв’язку з цим набувають актуальності дослідження теоретичних, методичних і практичних завдань з впровадження енергозберігаючих технологій у ЖКГ та удосконалення організаційно-економічних форм управління енергозбереженням у житлово-комунальному господарстві регіону на підставі дії механізму економічної мотивації.
Вивченню проблем перехідної економіки, формування економічного механізму в нових умовах господарювання присвячені наукові праці Г. С. Волинського, Є.Т. Гайдара, А.С.Гальчинського, Ю.М. Пахомова, Є.Г.Ясина.
Вагомий внесок у дослідження питань регіонального розвитку, розширення сфери діяльності органів місцевого самоврядування зробили А.Є.Ачкасов, П.Т. Бубенко, А.П. Голиков, М.І. Долішній, С.І.Дорогунцов, Г.В. Ковалевський, В.А.Лушкін, В.П. Ніколаєв, В.І.Сергієнко, Л.С. Шевченко, М.Г. Чумаченко.
Питання управління раціональним використанням енергоресурсів у житлово-комунальному господарстві знайшли відображення в наукових працях вчених-економістів В.Н.Амітана, В.М. Інякіна, Б.Т. Кліяненка, Н. Й. Конищевої, Г. О. Крамаренко, Г.І. Онищука, В.П. Полуянова, В.І. Торкатюка, Л.М. Шутенка та ін.
Однак наукові проблеми з організації ефективної системи управління енергозбереженням у житлово-комунальному господарстві на регіональному та галузевому рівнях у сучасних економічних умовах і узгодження економічних інтересів виробників та споживачів житлово-комунальних послуг залишаються до кінця невирішеними.
Система мотивації впровадження енергозберігаючих технологій у ЖКГ оптимізує економічні відносини між учасниками ринку житлово-комунальних послуг, сприяє підвищенню ефективності використання енергетичних ресурсів і діяльності галузі в цілому.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: економічний механізм мотивації впровадження енергозберігаючих технологій У житлово-комунальне господарство

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок