Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ТЕСТОВОГО КОНТРОЛЮ ЗНАНЬ КУРСАНТІВ з ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ТЕСТОВОГО КОНТРОЛЮ ЗНАНЬ КУРСАНТІВ з ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Назва:
ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ТЕСТОВОГО КОНТРОЛЮ ЗНАНЬ КУРСАНТІВ з ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,79 KB
Завантажень:
36
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національна Академія Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького
РАБІЙЧУК ЛІЛІЯ СТАНІСЛАВІВНА
УДК 378.147:371.212.2
ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ТЕСТОВОГО КОНТРОЛЮ ЗНАНЬ КУРСАНТІВ з ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
Спеціальність 13.00.04
Теорія і методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Здобувач | Рабійчук Л. С.
Хмельницький – 2003
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національній академії Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького
Науковий керівник: - кандидат педагогічних наук, доцент Гапонова Валентина Миколаївна, Національна академія Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького, кафедра англійської мови, начальник кафедри, м. Хмельницький.
Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор Пометун Олена Іванівна,
Інститут педагогіки АПН України, завідувач лабораторії історичної освіти,м. Київ;
кандидат філологічних наук, професор Осадчук Марія Луківна, Вінницький інститут економіки та управління, кафедра філології, завідувач кафедри, м. Вінниця.
Провідна установа
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Міністерство освіти та науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 28 “ травня 2003 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.705.02 Національної академії Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького за адресою:
29003, м. Хмельницький-3, вул. Шевченка, 46, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького
(29003, м. Хмельницький-3, вул. Шевченка, 46).
Автореферат розісланий “21 ” квітня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
 
кандидат педагогічних наук,
доцент Галімов А.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток зв’язків та співробітництво в економічній, політичній, культурній і військовій сферах може здійснюватися лише за допомогою висококваліфікованих спеціалістів, які вільно володіють іноземними мовами. Ось чому підвищення рівня освіти, всебічний розвиток особистості, збагачення інтелектуального, творчого і культурного потенціалу – головне завдання, яке стоїть перед вищими навчальними закладами України на сучасному етапі.
Підготовка військових спеціалістів зі знанням іноземної мови для Прикордонних військ України базується на основних напрямах, які передбачені Законом України „Про освіту”, і пов’язана з загальним процесом реформ у системі вищої освіти.
Висока професійна підготовка офіцера передбачає наявність знань, умінь та навичок, які б дозволяли йому якісно виконувати службові обов’язки в бойовій та повсякденній діяльності військ. Це накладає особливі вимоги до вищих військових навчальних закладів.
За останні роки Міністерством освіти і науки зроблені значні кроки в бік Європейської інтеграції. Прагнення змінити відношення до випускників середніх та вищих навчальних закладів України, підготувати конкурентноспроможних спеціалістів вимагає впровадження новітніх методик навчання. Вступ тієї чи іншої країни до Європейського Союзу передбачає певні вимоги до розвитку освіти цієї країни. Нині Рада Європи ввела шістнадцять показників, за якими вона хотіла б оцінити рівень освіти країн, що входять до неї. Україна повинна бути готова до впровадження моніторингу якості знань. Це стосується не лише незалежного тестування знань, а й широкого спектра показників. Якщо Україна заявила, що її вибір – європейський, то в Європу її запрошуватимуть, ураховуючи і показники щодо освіти.
Навчання іноземної мови потрібно розглядати як процес особистісного розвитку людини в контексті діалогу культур. Знання іноземних мов – важлива передумова особистих, культурних, професійних контактів спеціалістів, запорука їх успішності в житті.
Знання англійської мови військовими спеціалістами, складання тестів є обов’язковою вимогою до країн, які вступають до НАТО. Уже зараз Міністерство Оборони України розробляє вимоги щодо володіння кожним офіцером англійською мовою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ТЕСТОВОГО КОНТРОЛЮ ЗНАНЬ КУРСАНТІВ з ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок